Made in TLV: החתונה של שירה ורון

19.01.17

הסיפור של שירה ורון מתחיל באוניברסיטה, כששניהם צעדו במקרה באותו המסדרון. הם לא הכירו - וגם לא למדו באותו החוג - אבל שירה הוקסמה מהחתיך הזה שחלף על פניה וככל שהתרבו המפגשים המקריים האלו במסדרונות האוניברסיטה (אף לא אחד מהם כלל שיחה), היא הסתקרנה יותר ויותר. 

 

שמלת כלה

 

הזמנת חתונה מגניבה

 

גרביים מגניבות לחתן

 

שירה ורון

 

כלה התארגנות

 

כלה מארגנת

 

אחרי כחודשיים היא אזרה אומץ וביקשה מחברה שהכינה עבודה לקורס עם חבר של רון, שתברר האם רון פנוי. האומץ השתלם לה בגדול כי הנה הם כאן היום, מתארחים אצלנו עם אלבום חתונה משגע.

 

דברים חמודים בחתונה

 

חתונה

 

חתן וכלה קורקינט

 

צילומי זוגיות

 

צילומי זוגיות חתן וכלה

 

הצעת הנישואין הגיע 4 שנים אחרי שהתחילו לצאת בזמן שטיילו במרכז אמריקה. זה קרה בנקודת תצפית עוצרת נשימה בסן קריסטובל שבמקסיקו - לצלילי להקת מריאצ'י שהגיחה משום מקום. התשובה החיובית ניתנה וכששבו ארצה, לכלבם המשותף והאהוב, בנט, הם החלו בתכנון החתונה. 

 

זוג בצילומים

 

שירה ורון

 

חתן וכלה

 

מההתחלה, הם ידעו שתהיה להם חתונה קטנה (המשפחות של שניהם קטנות מאוד) אבל מלאה בצעירים, כך שאת הדגש העיקרי הם שמו על המסיבה. העקרון המנחה שלהם בזמן התכנונים היה הרצון שהאירוע ישקף אותם ויהיה מלא בהומור, כיף ו-וייב נונשלנטי ככל האפשר. 

 

צילומי זוגיות מגניבים

 

אולם אירועים

 

בית אנדרומדה

 

צילומים

 

לשניהם היה ברור שהחתונה תיארך בתל אביב ואחרי שבחרו את הלוקיישן, כל שאר הפרטים והקצוות נסגרו במהרה. 

 

בחתונה עצמה ניתן מקום של כבוד לחברים שלהם; חבר שר וניגן בחופה, 4 חברים החזיקו את מוטות החופה, שני חברים הוצבו על תקן נערות הפרחים, חבר אחר נשא לאחר החופה נאום מרגש, קבוצת חברים הכינה הופעה משעשעת ועוד קבוצה של חברים הכינה הפתעה ובמהלך המסיבה עטו על עצמם תחפושות שלמות (ומחניקות) של בעלי חיים. 

 

טקס חופה

 

כלה בחופה

 

חתן וכלה 

 

מסיבת חתונה

 

תחפושות חתונה

 

אלמנט נוסף שהיה מיוחד בחתונה שלהם, הוא האלכוהול; לבקשת הזוג, באירוע הוגשו 3 סוגי קוקטיילים, כאשר כל אחד מהם נקרא בשם חיבה של אחד מבני הזוג או הכלב המהמם שלהם. נוסף על כך, בתחילת האירוע הוגש לאורחים אייס קפה בתוספת אייריש קרים - מה שרשמית גורם לנו להצטער על כך שאנחנו לא כלולות ברשימת החברים השווים של שירה ורון. 

 

מסיכת סוס

 

חתונת תחפושות

 

shira gallery 27

 

shira gallery 28

 

shira gallery 29

 

בסיכומו של דבר, האירוע שלהם שפע באישיות ואכן הרגיש נונשלנטי, אבל גם רומנטי בו זמנית. שירה ורון סיפרו לנו שמבחינתם הם היו מתחתנים שוב ושוב ושוב... 

 

זוג יקר, תודה שהגעתם לפזר עלינו קצת מהקסם התל אביבי המקסים שלכם. מקוות שתמשיכו לקרוע את העיר, אבל גם ליהנות בבית עם בנט החמוד וכל החברים המקסימים שלכם. מזל טוב!

 

shira gallery 30

 

 קרדיטים

צילום סטילס: Ravid Perry Artographer
צילום וידאו: אביב וטלי  
מקום האירוע: בית אנדרומדה
מוסיקה: פיני דקל
שמלה: ורד גלעדי
איפור ושיער: איילה חיימוב
טבעות: תומר פלר
נעלי כלה: יושו
נעלי וחליפת חתן: דורון אשכנזי
הזמנות/מיתוג: אייל ודפי עושים הזמנות חתונה
אקססוריז: פרחים בשיער + זר - שדות ירוקים
עורך טכס: הרב עמוס
חוויות: מסכות של חיות, משקפיים, קשתות שיער ומתנפחים לרחבה - ebay, אמאזון, דרום ת"א
DIY: הכנת "קפסולת זמן", קישוט הקורקינט המשפחתי

 

 

מאת:כלות אורבניות