שבעה דברים ליום ים מושלם

17.07.16

איך שר שלמה ארצי? חום יולי אוגוסט אז היה (כלומר עכשיו גם) כבד מאוד - מה שאומר שזה בדיוק הזמן לשלוף את כל האקססוריז הכי שווים שלכן לעונת הרחצה וללכת להתמקם על איזה חוף. אז לכבוד עונת הרחצה - ושנייה לפני שהמדוזות משתלטות על כל חלקה טובה - החלטנו שאת המדור שלנו השבוע נקדיש ל-7 דברים שיעשו לכן את יום הים - מושלם. שחייה נעימה!

 

קרם הגנה באדג'ר
סבתא שלנו תמיד אמרה שמי שלא רוצה קמטים - צריכה למרוח קרם הגנה. בקיץ זה נכון פי שניים, אבל מה עושה מי שלא רוצה כימיקלים על הגוף? הכירו את באדג'ר, קרם הגנה מומלץ ביותר וטבעי לחלוטין, שמספק הגנה מושלמת לעור. על הדרך הוא גם מכיל תמציות צמחים שירחיקו מכן יתושים ומעופפים אחרים שגם הם חובבים את העונה החמה.

 

7 gallery cream

 

שקפקפים
יש כל מיני טרנדים שמשמחים אותנו ואחד הבולטים שבהם הוא החזרה לניינטיז; ברוח הזאת בדיוק מעוצבים הסנדלים החמודים האלה, שניתן להשיג ברשת סטורי.

7 gallery 1

 

מזרן ים בצורת פלמינגו
נכון כולם עפים עכשיו על המצוף העגול בצורת דונאט? אז תשכחו ממנו - כי מזרן הים המתנפח הזה יהפוך אתכן למלכות החוף הבלתי מעורערות (והוא אפילו די זול).

 

7 gallery 3

 

שפצור מהמם לתיק חוף
הכיף של ללכת לים מתחיל כבר בבית, כשמתחילים להעמיס את הדברים לתוך תיק החוף שלכן. הדרכת ה-DIY הזו תלמד אתכן איך לקחת תיק סלסילה פשוט ולהפוך אותו לתיק ים מהמם, שכולן ישאלו אתכן איפה קניתן...

7 gallery 8

 

מגבת חוף בצורת אבטיח
הקיץ גורם לנו לרצות לתת ביס בפירות עסיסיים, בארטיקים צוננים - ובכלל, בחיים עצמם. גם מגבת החוף המהממת הזו מאסוס עושה חשק לתת בה ביס, אבל מה שיותר חשוב זה שהיא תהפוך את הסלפיז שלכן על החוף לאקסטרא מהממים.

7 gallery 5

 

ענבים!
כבר ציינו שהקיץ עושה לנו חשק לנגוס בכל פירות העונה העסיסיים ואף תיק ים אינו שלם בלי כלי מלא באבטיח, מלון וכמובן - כוכבי הנשנוש: ענבים. אנחנו אוהבות אותם כי בניגוד לשאר לא צריך להתעסק בחיתוך מקדים שלהם ונוח לאכול אותם אחד אחד מבלי שיידבקו אליהם גרגירי חול. במיוחד שווה לקנות העונה אחד מזני הבוטיק של ענבי טלי (מידנייט ביוטי וסייבל - שניהם זנים של ענבים שחורים), שנחשבים לסופר-פוד טעם במיוחד.

 

7 gallery 4

 

מניקור תואם למגבת
אנחנו אוהבות ליצור טוטאל לוקים מושקעים ואולי זו הסיבה שכל כך אהבנו את ההדרכה הזו, שתלמד אתכן לעשות מניקור אבטיח מושלם לקיץ ככלל - ולים בפרט.

 

https://youtu.be/-2tiFffu7MQ 

מאת:כלות אורבניות