6 טיפים לשנת נישואין ראשונה מהממת

נכון, סביר שהרבה מכן כבר חייתן חיים משותפים עם הפלאס וואן שלכן, אפילו יצרתם לעצמכם שגרה  מסויימת והרגלים חדשים, אבל למרות כל זה, יש משהו בשנת הנישואין הראשונה שהופך אותה למעט אחרת מכל מה שקדם לה. יכול להיות שזו הנחיתה מההיי המטורף של החתונה או ההסתגלות לטייטל החדש, אבל מה שבטוח הוא שהדברים עשויים להרגיש טיפי שונים.

 

למקרה שאתן נמצאות רגע אחרי החתונה ותהיתן האם רק אתן מרגישות שמשהו השתנה, אז לא, אתן לא היחידות, וכדי להפוך את כל האישיו הזה לקצת פחות מטריד ודרמטי, החלטנו לשתף אתכן מנסיוננו. ריכזנו במיוחד עבורכן 6 טיפים שיהפכו את שנת הנישואין הראשונה שלכן לזורמת קלילה וכיפית, בדיוק כפי שדמיינתן שהיא היה. אנג׳וי!

 

gallery tips1

(צילום: עדי פהר)

 

1. הקדישו זמן לעצמכן

 

החתונה מסמלת יותר מהכל את הקשירה הרשמית של החיים שלכן ושל בני או בנות זוגכן. ה׳אני׳ הופך להיות ׳אנחנו׳, ויש דברים ממש יפים שמגיעים עם האיחוד הזה, כל עוד הוא נמצא בגבול הסביר ולא גולש אל המדרון החלקלק של לאבד את עצמכן. הקפידו לשמר חלקים מהשגרה שהייתה לכן לפני החתונה, את הדברים שהופכים אתכן למי שאתן - בין אם מדובר בחברות טובות או בשיעורי יוגה שאתן אוהבות, כל מה שהופך אתכן למאושרות יותר ומזכיר לכן את מי שאתן, תופס.

 

gallery tips1

(צילום: עדי פהר)

 

2. מצאו דברים חדשים לעשות יחד

 

אם תשאלו אותנו, המתכון לזוגיות המושלמת הוא מציאת החבר הכי טוב בפרטנר שלכן, ואחד הדברים הכי כיפיים בנוכחות של חבר טוב בחייכן הוא ההזדמנות לעשות דברים חדשים וכיפיים יחד. האופציה המועדפת עלינו היא תחביב משותף, או ריטואל חדש: מצאו סדרה בנטפליקס שבא לכם לצפות בה יחד, קבעו יום בשבוע בו אתם הולכים למסעדה חדשה, התחילו בשגרת כושר משותפת ועוד ועוד. העולם מלא בשלל דברים כיפיים שתוכלו לעשות יחד, וזה לגמרי הזמן לאתר אותם.

 

3. תכננו תוכניות

 

אחרי שהעברתם כמה חודשים טובים בתכנון אינטנסיבי של פרוייקט החתונה, יכול להיות שתרגישו שאת מקומה תפס ואקום גדול, וזה אומר רק דבר אחד: פרוייקט חדש! זה הזמן לתכנן את חופשה מהממת (אולי אפילו האנימון), לעבוד על עיצוב מחדש של הבית, להכניס אל חייכן אורח חיים בריא יותר, יור צ׳ויס. כל מה שייצור עבורכן עניין ויצית בליבכן אנרגיה מחודשת ופרצי יצירתיות יהיה נפלא.

 

gallery tips1 (צילום: עדי פהר)

 

4. הפכו את הבית לפינה שהיא הכי שלכן

 

השנה שאחרי החתונה היא הזמן המושלם לעיצוב הבית בו אתן מתגוררות ולהפוך אותו לכזה שמייצג את הזוגיות והערכים שלכן ושל ההאבי או הווייפי, ובמילים אחרות, להפוך את הבית שלכן מ-House ל-Home. אתן יכולות לשלב תמונות זוגיות ברחבי הבית, לצבוע אותו בצבעים שעושים לכן שמח בלב ולשלב פריטים מיוחדים שעוטפים את הכל באווירה חמימה וכיפית.

 

5. תגידו ביוש לפלאפונים

 

אמנם לא חקרנו את התחום, אבל יש לנו תחושה שרובכן תזדהו עם הסיטואציה הבאה: סוף היום, אתן בחדר השינה ועל פניכן ישנה תאורה ממוקדת ובהירה של סמארטפון. ברור, האינסטגרם הכי ממכר והפייסבוק קורץ גם הוא, אבל יש משהו חשוב בניתוק המגע עם הפלאפון בחדר השינה וחיבור אל העולם הממשי. החליטו עם בן או בת הזוג שאתן נמנעות מהכנסת פלאפונים אל חדר השינה, או עיסוק בהם עם הכניסה אל המיטה, מבטיחות לכן שמדובר בנוסחת קסם לשיפור איכות החיים.

 

gallery tips1

(צילום: עדי פהר)

 

6. דברו על הכל

 

מתנצלות מראש על הקלישאה - אך אחד הדברים הכי קריטיים לזוגיות חיובית ונעימה הוא תקשורת. מרגישות שאתן מועקות? שמשהו לא זורם עד הסוף בזוגיות? שתפו את הפרטנר שלכן, דברו על הכל, פתחו את ליבכן ואנחנו בטוחות שכבר עצם השיח על הדברים ישפר פלאים את התחושות שלכן.

 

gallery tips1

(צילום: עדי פהר)

מאת:כלות אורבניות
תגיות: