3 אופציות לולנטיינס מושלם

07.02.17

אין מה לומר, וולנטיינס דיי כבש אותנו כבר מזמן. ייתכן שמדובר בייבוא החוץ המוצלח ביותר שהגיע אלינו מאז ימי המנדט הבריטי, ולהבדיל ממנו, אין ספק שהוא כאן כדי להישאר.

 

לקראת ה14 לפברואר המסעדות מתחילות להתקשט בבלוני לבבות אדמדמים, חנויות הבגדים מוציאות את הלנז׳רי הכי סקסיים שלהן והרדיו והטלוויזיה מריצים בלופים שירי וסרטי אהבה מכל הזמנים.

 

על אף שאין כל רע בדרך המסורתית הזו להעברת החג, אנחנו מרגישות שבשנת 2017 ניתן לדבר בקול על כך שהחג מגיע במגוון צורות וסגנונות, כי לא על הלבבות האדומים ובובות הדובים לבדם!

 

לכן, אספנו שלוש אופציות לחגיגות חג האהבה, שמהוות אלטרנטיבות ושדרוגים לחגיגה הקלאסית של בילוי במסעדה לאור נרות.

 

banner3

 

לאלו מכן שמנצלות את הוולנטיינס דיי לבילוי רומנטי עם בן/בת הזוג, שהיום הזה מציב להן לבבות בעיניים ומלא בפרצי אהבה בלתי מוסברים.

 

gallery 1

1. שמפניה ורדרדה, כי גם באלכוהול, אין ספק שהצרפתים מכירים את נקודות התורפה של הרומנטיקנים.

 

2. אח, אין כמו הטיטאניק. סרט רומנטי נצחי שככל הנראה גרם ללחלוחית בעיניכן בסוף שנות התשעים בקולנוע, מתי-שהוא בגיל התיכון בהקרנה טלוויזיונית וגם עכשיו, על הספה בביתכן.

 

3. למי מאיתנו אין סט הלבשה תחתונה סופר-סקסי שלא זוכה לראות אור במשך שנים? זה הזמן להוציאו לחופשי.

 

4. הערכה הרומנטית הזו מכילה במרוכז את כל מה שרומנטי בדמות פינוק זוגי.

 

5. לטעמנו, תכשיטי לבבות הם מקסימים, במיוחד כשיש סיפור מקסים שעומד מאחוריהם. בעלה של המעצבת אסנת הר נוי שעצבה את הטבעת הזו בילתה את הוולטיינס בארה״ב כשהוא היה בארץ, וכשהתעדכנה בחנות האונליין שלה לגבי רכישות הופתעה לגלות שטבעת הלב שלה נשלחה אל הכתובת בה נכחה בארה״ב על ידיו. הכי win-win situation.  

 

banner2

 

מוקדש לזוגות שמאד אוהבים זה את זו גם כשהם מרוחים על הספה בפיג׳מה ושיער מבולגן, ולא מוכנים לוותר על הקז׳ואליות הזוגית הזו גם בוולנטיינס דיי.

gallery2

6. בכל מיטה משותפת ישנו הצד שכובש ומשתלט על כל המיטה והצד הנכבש, והציפיות הללו באו להפוך את העובדה הזו לרשמית.

 

7. זוג הגרביים שמציג את כל מה שמושלם בזוגיות שלכם.

  

8. פיצה או אהבה, אהבה או פיצה, למה להתלבט כשאפשר לשלב את שתיהן יחד?

 

9. אנחנו מתות על רפרנסים לסרטים בפריטים שונים, במיוחד כשעושים להם טייק-אופים משעשעים, ואפילו עוד יותר כשהם מאכלסים בתוכם יין. טא-דאם!

 

10. הריי ברור שכל הזוגות המושלמים שמעלים תמונות משותפות לאינסטגרם לא נראים כך ביום יום, והסווטשרט הזוגי הזה חושף את האמת.

 

banner1

 

לאלו מכן שמעדיפות לחגוג את יום האהבה לא עם בני זוגן, אלא דווקא עם אלו שיש להן מקום מסוג אחר בשבילן - החברות. כי מה יותר כיף מערב בנות כיפי, מלא בפחמימות, אלכוהול (שמגיע גם הוא בצורה של פחמימות, כפי שמיד תראו) וסרטי קאלט נצחיים?  

 

gallery3

 

11. DIY אריזות צ׳יפס מגניבות- כפי שאמרנו, מדובר בערב שכולו חברות וקלוריות, ולכן, אריזות ה״fries before guys״ נראית לנו כמו פריט שעונה על שני הקריטריונים במלואם. 

 

12. כי אם כבר עושים מסיבת פיג׳מות, שלפחות נעשה את זה נכון עם פיג׳מה שמבהירה בדיוק לאן אתן משתייכות. 

 

13. כיסוי לסמארטפון שמתאים באופן מושלם לערב בנות.

 

14. ערב עם החברות הוא הזמן המושלם ללכת על עיצוב ציפורניים אדג׳י שלא ניסיתן בעבר, בדיוק כמו המניקור המנצנץ שמככב כאן.

 

15. אין מסיבת פיג׳מות ללא סרט קאלט, ואי אפשר להשתמש במונח סרט קאלט מבלי לאזכר את Mean Girls האגדי של טינה פיי, שמלא בציטוטים שיגרמו לכן לצחוק בקול רם.

 

16. ומה תנשנשו לצד הערב הזה אם לא עוגיות אוריאו מחוזקות באלכוהול? המתכון הקליל והגאוני לפניכן.

 

 

מאת:כלות אורבניות