24 שעות של אהבה: החתונה המדהימה של ניצן ואביב

21.09.16

להכיר מישהו ברכבת בהודו זה סיפור מגניב לספר לחברות, אבל ספק אם יחזיק מעמד עד לנכדים. סיפורי אהבה בטיולים רחוקים לרוב נשארים זיכרון מתוק, אבל ניצן ואביב הוכיחו שמה שקורה בהודו, לא תמיד רק נשאר שם.

 

gallery25 

 

gallery23

 

gallery22

ניצן, אוטוטו 30, ואביב, בן 28, עובדי הייטק, הכירו כשחלקו תא בנסיעת לילה מדלהי לפושקאר. היא הייתה בסוף הטיול שלה, הוא רק התחיל. הם הספיקו לבלות שבועיים מדהימים בצפון הודו עד שנפרדו. במשך חודשיים, הם שמרו על קשר כשהיא כאן והוא שם והלא נודע מרחף באמצע.

 

gallery20

 

gallery18

 

gallery16 

 

gallery19

אבל אביב, מסתבר, לא משאיר דברים ליד המקרה. מיד כשנחת בארץ, הוא מיהר להזמין את ניצן לדייט ראשון במקום הכי ישראלי שיש - הפלאפל שליד תחנת הרכבת בנתניה.

 

gallery15 

 

gallery14

 

האהבה הוצתה מחדש וכעבור שנה של מגורים משותפים, השניים נסעו למידברן (הברנינגמן הישראלי). ניצן שהייתה עסוקה בעיקר בהפתעות יום הולדת של אביב, לא שמה לב לטבעת יפהפייה ומנצנצת שנארזה מבעוד מועד לרגע המיוחד – בעזרתה האדיבה של חברתה. אחרי שלושה ימים קסומים, ביום האחרון של המידברן, רגע לפני שריפת האיש של המידברן, אביב שלף טבעת, ניצן שלפה "כן" ומכאן התחילה העבודה.

 

gallery13 

 

gallery12

 

gallery high3

 

gallery10 

השניים שרצו להינשא במאי ארגנו את החתונה במשך שנה שלמה. מהרגע הראשון, היה להם ברור שזו תהיה חתונה קצת אחרת. הפנטזיה הייתה להפיק חתונת טבע מושלמת בת 24 שעות עם מלא מוזיקה, אלכוהול ואוכל טוב. אחרי תחקיר לא קצר, הם הבינו שהפקת אירוע טבע בשטח מאפס היא עסק לא פשוט. במקום – הם שמו עין על חווה פרטית יפהפייה בצפון שהתאימה בול בפוני.

 

gallery5

 

gallery high1

 

gallery9 

 

gallery high5

 

מכאן הכל זרם מהר: בלי עזרה ממפיק ועם המון אינטואיציות אישיות, לשניים היה ברור שאת החתונה הזאת הם עושים רק עם אנשים טובים שיוכלו לסמוך עליהם בעיניים עצומות וכאלה שיהיה ביניהם כימיה נדירה. זה עבד.

 

gallery high4

 

gallery high2 

 

gallery8

אבל אתן יודעות, שנה זה הרבה זמן וחיים שלמים יכולים להיכנס פנימה, וזה בדיוק מה שקרה גם לניצן ואביב כשגילו בתהליך שהם בהריון. אחרי שוק ראשוני והסתגלות למצב החדש, גילתה ניצן שההריון המפתיע הזה הוא טוב לכל כלה, במיוחד כי הוא מכניס לפרופורציות. המסע לחתונה היה רגוע, קליל, ללא ריבים מיותרים על צבע המפיות כי כשאת עושה ילד, גוון הבננה של המפה קצת פחות חשוב. אבל בינינו, מה שעשה אותה לכלה המאושרת בעולם היה העובדה שהיא יכלה לאכול הכול בלי לדאוג לגזרה (טוב, נו, מינוס סושי).

 

gallery high 

ואז מאי הגיע. שישי בצהריים. הזוג זכה למזג האוויר המושלם שהשתוקק לו כל כך, החוויה עוצבה כולה בפרחים והאווירה הייתה קסומה, כפי שאתם רואים. החתונה התנהלה הפוך – אוכל קודם, חופה באמצע, ואז פורקים כל עול ברחבת הריקודים. הזוג הבטיח וקיים: על אף ההריון, החתונה נמשכה יממה שלמה. אחרי שהמבוגרים פרשו, נותרו הצעירים על הרחבה לאפטר פארטי משובח עם שני די.ג'יי'ס, חברים של הזוג. בסופה של יממה, האורחים נשארו לישון באוהל שינה ענק ובבוקר המשיכו לארוחת בוקר מפנקת.

 

gallery6

 

gallery4

 

gallery1

ליצירת קלוז'ר מושלם, הזוג המיוחד קיים שבועיים לאחר החתונה, טקס אינטימי במידברן, עם החברים הקרובים. כי אם תזכור מאיפה באת, אתה כנראה תמיד תדע לאן אתה הולך. מאחלות לכם חיים שלמים ומדהימים ביחד, עם המון הפתעות משמחות בדרך, כמו זו שהייתה לכם הפעם. מזל טוב!

 

gallery24

 

קרדיטים

שמלה: ערבה קשדן
נעליים: קאלה, רוני קנטור
איפור ושיער: נופר הופמן
טבעות: בטבעת זו
קייטרינג: אתי ונעמה

שירותי בר: ערמוניה
עיצוב וניהול אירוע: גרושקה
צילום: מור אלנקווה
מגנטים: רביד שוחט Imanes
דיג'יי: גלית גרינר
ארוחת בוקר: ג'חנון וחצי הצפוניים
הזמנות: שירה מנחם הילטש
מקום התארגנות: אחוזת יסמין ראש פינה

מאת:כלות אורבניות