תסרוקת ניסיון #1: צמות

13.11.12

  

 

פוסט השיער של היום משלב בתוכו שתי אהבות גדולות שלנו: תסרוקות וצמות. כבר זמן רב שהוא ממתין בסבלנות במגירה, מחכה לרגע שלו - והנה, הרגע הזה הגיע.

 

 

מאז פוסט הצמות שעלה לבלוג לפני הרבה, הרבה זמן, לא הפסקנו לקבל מכן פניות, שאלות ותהיות בנוגע לתסרוקות המשלבות בתוכן צמות. לרגע אחד (טוב, בעצם לכמה רגעים שעוד נמשכים ונמשכים ונמשכים...), היה נראה כי כל הכלות שלנו התאהבו בצמות. מפתיע? לא ממש! למעשה, תסרוקות המשלבות בתוכן צמות יכולות להתאים לכל כלה ולכל סגנון. החוכמה האמיתית היא פשוט לקחת את זה למקום הנכון. ואיך יודעים אם זה באמת "המקום הנכון"? פשוט מנסים. בדיוק כפי שתיראו עוד רגע קל.

 

 

גייסנו לצידנו את המאפר ומעצב השיער המוכשר שרון פור, מצאנו שתי דוגמניות סופר-חינניות, ליאנה ואיילה, ויצאנו לדרך. החלטנו לערוך סשן צילומים קצרצר וביתי, שמדגים כמה וכמה תסרוקות ניסיון המשלבות בתוכן צמות.

 

ביקשנו משרון לייצר "סקיצות" לתסרוקות, ולעבוד על כל אחת ואחת מהן מספר דקות בודדות בלבד. רק על מנת לקבל כיוון, רק על מנת לקבל קצת השראה. אנו מאמינות, שהלוקים השונים שנוצרו יכולים להוות בסיס נפלא לתסרוקת האמיתית בה תחפצו ביום החתונה. וכפי שאמרנו כבר מקודם - הולכות להיות כאן הרבה צמות. אתן מוכנות?

 

 

---- תסרוקת מספר 1 ----

 

בנות רבות רוצות להרגיש כי התסרוקת שעל ראשן אינה סוג של תחפושת עבורן. התסרוקת הראשונה יוצרת לוק נינוח ומשלבת בתוכה צמה אינדיאנדית (אותה ניתן לשזור מהשיער הטבעי, לבעלות שיער ארוך, או מתוספות שיער שיעניקו את האורך הרצוי). ניתן לבחור האם להשאיר את הצמה במראה הדוק יותר או רופף. בנוסף, אפשר לשלב בתוכה אקססוריז שונים, להדגיש את נקודת החיבור בין איסוף השיער לצמה, או דווקא את הסיומת של הצמה.

 

 

 

 

 

---- תסרוקת מספר 2 ----

 

זה הזמן לציין כי על בנות בעלות שיער כהה, תסרוקות המשלבות צמות יבלטו פחות, ויתמזגו יותר בתסרוקת עצמה.

התסרוקת השנייה משלבת שני סוגים של צמות: צמה סינית וצמה אינדיאנית. הצמות עובדות זו לצד זו, כשצמה אחת עוטפת את הרמת השיער המרכזית ואילו השנייה נשזרת מתחתיה. המראה שמתקבל הוא אצילי מאוד, כשגם בתסרוקת הזאת ניתן לשחק עם קצוות השיער בקדמת הפנים ולבחור האם לאסוף אותן או דווקא להשאירן.

 

 

 

 

 

 

---- תסרוקת מספר 3 ----

 

התסרוקת השלישית מדגישה את מראה הבלרינה האהוב, ומתאימה מאוד לבנות שמעוניינות בתסרוקת גבוהה. השיער האסוף מוקף בצמה אינדיאנית מקסימה שמעניקה טוויסט חינני לתסרוקת הכל כך מוכרת הזאת.

גם בתסרוקת הזאת ניתן לשחק עם קצוות השיער בקדמת הפנים ולבחור האם לאסוף אותן או דווקא להשאירן.

 

 

 

 

 

---- תסרוקת מספר 4 ----

 

התסרוקת הרביעית מציגה צמה סינית המשולבת בכל מסגרת השיער, ויוצרת מראה נקי, פשוט ובלתי מתאמץ. היא נאספת לאחור בסגירת "בננה", עם סיום של צמה כמובן.

גם כאן ניתן להחליט האם האיסוף מאחור יהיה נמוך או גבוה יותר, בהתאם למבנה הפנים וללוק הרצוי.

 

 

 

 

 

 

---- תסרוקת מספר 5 ----

 

התסרוקת החמישית והאחרונה להיום מעניקה מראה בעל ניחוח תקופתי חזק. מדובר בתסרוקת רומנטית מאוד, מרושלת במידה מסויימת, המשלבת בתוכה קשת צמתית שמתחברת לאיסוף של התסרוקת מאחור. המראה הכללי שמתקבל הוא רך ועדין. ניתן לבחור האם להשאיר קצוות שיער מקדימה, או לחילופין לאסוף אותן בצורה מלאה. גם האיסוף מאחור, יכול להיות גבוה יותר, בהתאם למבנה הפנים וללוק הרצוי.

 

 

 

 

מקוות שנהנתן כמונו מה"סקיצות" שהצגנו כאן לפניכן. יש לנו הרגשה שהן יכולות לתרום לכן רבות בחיפוש אחר תסרוקת הצמות האולטימטיבית שלכן. ובהזדמנות זאת, נשמח לשמוע מכן, כלות אורבניות שלנו, אילו פוסטים נוספים של "תסרוקת ניסיון" הייתן שמחות לראות כאן בבלוג? הרי אין כמו להיענות לדרישת הקהל שלנו, שיודע בדיוק מה הוא רוצה!

מאת:כלות אורבניות
תגיות:
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)