תנו לנו בגרוב!

20.06.14

 

את המוסיקה רוב האנשים נוהגים לחוות באמצעות חוש השמיעה, שכן אחרי הכול בדיוק למטרה זו הוא נועד, אך ישנם כאלה שמוסיקה בעבורם היא לא רק הנאה משיר כזה או אחר. מבחינתם מדובר באורח חיים שלם.

 

 

אם יש אנשים שתמיד יודעים לבצע חיבור נכון בין כל ההיבטים השונים של עולם המוסיקה ובכך לשתף אותנו באורח חייהם, זו כמובן הנבחרת לבית ״זברה מוסיקה״ - כי לומר שהם רק אוהבי גרוב יהיה באמת סוג של אנדרסטייטמנט, כיוון שאצלם כבר מדובר בחלק בלתי נפרד מהדנ״א.

 

 

 

גם הפעם אנו נחשפות לצד נוסף בעולם המוסיקלי, זה ששייך לדיג׳יים שיודעים להקפיץ את הרחבה. בהתאם לכך הדוגמנים שנבחרו לככב בהפקה שאנו מארחות כאן היום הם כולם תקליטנים המציגים את סגנונם המשובח, כזה שניחנים בו רק רוקסטארים אמיתיים.

 

 
 

 

אז איך נראה ומתלבש הדי ג׳יי הטיפוסי? ב״זברה״ מאמינים שאין רק טיפוס אחד שכזה ולכן הם מציגים בפנינו כמה סגנונות שונים: אלעד רון הוא הדי ג׳יי בעל הלוק השובב יותר, נדב אגמי משדר סגנון נקי ואלגנטי ואילו עידן גבריאל אחראי על הנשמה והפאנק.

 

 

 

לכל אחד ואחד מהם הותאמו חליפות מבית דויד ששון, אשר שיקפו את אישיותם מלאת הסטייל ולצידם חברו גם ליידיז מדוגמות אשר לבשו את ליין הקוטור של יואב ריש. יחדיו הם לקחו אותנו לעולמם הפרטי וגרמו לנו לדמיין כיצד הפלייליסט משתנה מדי ג׳יי לדי ג׳יי ומלוק ללוק.

 

 

הלוקיישן הנבחר לצילומים היה הקומה הרביעית, חלל מעוצב ומדוגם, שאיפשר להעביר את המסרים המוסיקליים השונים עד שכולם לבסוף חברו יחדיו, בגלאם המחוספס המושלם.

 

 

 

לנבחרת כולה חברו גם הפעם הצלם לירון אראל, רוקסטאר בהוויתיו, והמעצבת מעיין כרמי מ״במבי״, כלה אורבנית בעברה, שהעניקה את הנגיעות העיצוביות הנדרשות. וכשכולם דוברים את שפת המוסיקה, קל לשלב בין עולם האופנה לעולם החתונות הישראלי ולהעניק טויסט רענן. 

 

 

נפלא כל-כך לראות כיצד צלילים הופכים ללוקים שונים ולאווירה של ממש, אז קדימה, תנו לנו בגרוב לסופ"ש מ-ע-ו-ל-ה!

 

★★★

 

צילום: לירון אראל

לוקיישן: הקומה הרביעית

הפקה וסטיילינג: מאיה בכור

איפור: BDY Make Up

שיער: רועי הוביט אפרת

עיצוב: מעיין כרמי, במבי עיצוב אירועים, Blush

חליפות גברים: דויד ששון

נעלי גברים: FIOCCO NERO

בגדי ערב נשים: יואב ריש

נעלי נשים: רוני קנטור

צילום וידאו: ניצן יוגב

דוגמנים/די ג׳ייז: זברה מוסיקה - אלעד רון, עידן גבריאל ונדב אגמי

דוגמניות: שולה למפרט, נוי דוידסון ויובל קסל

 

 

מאת:כלות אורבניות