תמר ויגאל, 24.5.12

21.07.12

 

‎3 חודשים המתנו בציפייה דרוכה לזכות ולראות את תמונות החתונה של תמר ויגאל, שהתארחו אצלינו בבלוג עם סשן הצילומים היפיפה שלהם.

 

 

 

כבר אז, צפינו שתהיה להם חתונה אורבנית כהלכתה, וידענו שההמתנה הארוכה לא תהיה לשווא...

 

 

במסגרת שבוע הפוסטים החגיגי בקטגורית "חתונות אורבניות", אנחנו כל כך מאושרות לארח אותם בשנית, הפעם עם חתונתם היפה שנערכה בעין יעל, מוזיאון תנ"כי בין הרי ירושלים.

 

 

 

 

אל הלוקיישן עצמו הגיעו השניים לאחר שעברו כיברת דרך ארוכה בחיפושים אחר מקום לחתונתם, ולמרות שראו אותו באמצע חודש ינואר, בגשם זלעפות, הצליחו בקלות רבה לדמיין שם את חתונתם האביבית בין עצי הזית, המים הזורמים ואוויר ההרים הירושלמי.

 

 

 

 

 

 

 

 

זמן קצר לפני החתונה נכנסה תמר לפאניקה קלה, מחשש שיהיה קר בחתונה, ולכן את השבועות שלפני האירוע העבירו הזוג והמשפחות בדיונים קדחתניים על אמצעי חימום יעילים. בסופו של דבר ההיסטריה ניצחה, הפתרון נמצא ובאירוע היו פטריות חימום! בנוסף, דאגה תמר להתקשר, לשלוח מייל ולסמס לכל האורחים על מנת לבקש מהם להביא משהו חם להתעטף בו. היו בטוחות שאחרי תדרוך כמו זה ודאגה לפרטים הקטנים, אף אחד מהאורחים לא התלונן על קור...

 

 

ֿ

 

כפי שאולי זכור לכן, תמר ויגאל הכירו זו את זה בהודו, בכפר פושקאר שברג'אסטן, וכשהגיע עניין הסלואו המסורתי, החליטו השניים לצאת ולחפש טוויסט מעניין בעלילה. את ריקוד הסלואו הם הפכו לריקוד הודי מצחיק, בסגנון בוליוודי (בהנחיית רקדנית כריאוגרפית, כן?), שסגר אצלם מעגל, ושיתף את האורחים בסיפור ההיכרות האישי שלהם.

 

 

 

מקוות שנהנתן כמונו מהזוג המיוחד הזה ומהתמונות העוד יותר מיוחדות שמתעדות את היום שעבר עליהם. נפלא להתחתן כשמסביב כזאת שלווה ירושלמית! ולכם, תמר ויגאל, נאחל מזל טוב לציון חגיגות החודשיים לנישואים! נשיקות, חיבוקים ועוד הרבה חודשים מאושרים.

 

✿✿✿

 

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)