תמר ודניאל, 29.5.14

09.02.15

בישוב קטן שבו אין מקומות בילוי רבים, עבדה תמר בפיצריה שבה דניאל היה הלקוח הקבוע. אנו רגילות לחפש תמיד אחר מקומות חדשים וטרנדיים לבקר בהם, אך דווקא באזור בו ישנם מקומות בילוי בודדים, נעימים ומוכרים - שם פורחת האהבה וכך בדיוק היא התהוותה בין בני הזוג שלנו! עד מהרה השניים עברו לגור יחדיו והשאר רשום בדפי ההיסטוריה הזוגית שלהם וכעת גם בבלוג-מגזין שלנו. 

 

 

 

 

 

 

 

אל מן הרגע שבו נשלפה הטבעת, השניים החלו לתכנן את החתונה שמתאימה לאופיים האינטימי - חתונת טבע קטנה ויפה. אסאמאס נשלח לשי מחברת "אדמה" שהתבקש להפיק לבני הזוג את האירוע וכך החל שלב ההכנות אשר החלק העיקרי בו היה כמובן מציאת הלוקיישן. אל מטע הפקאנים הגיעו תמר ודניאל בשיתוף עם שי ומיד ידעו שזה המקום הנבחר, בדיוק כפי שידענו שהם נועדו אחד לשניה. בני הזוג מספרים לנו שהאתגר בתכנון חתונה בטבע, אותה מקימים מהיסודות, היא שאין לדעת כיצד תיראה לבסוף, אך כשמגייסים את אנשי המקצוע הנכונים, יכולים להיות בטוחים שהיא תעלה על כל הציפיות ותהיה אישית וייחודית, בדיוק כפי שרצו.

 

 

 

 

 

 

אחד הנושאים המיוחדים עליהם שמו תמר ודניאל את הדגש היה בעיצוב, שהרי זו הפרזנטציה שמוגשת באהבה לאורחים והפן שמעניק לאירוע את אופיו האמיתי. במשך שבועות הכינו תמר ודניאל, בשיתוף עם חברתם יעל, כל מיני דיטיילים קטנים בעיצוב שלבסוף הותירו את חותמם, כמו תפוזים מיובשים שהונחו על גבי השולחנות, מגירות עם פתקי הושבה וכפכפים התלויים על מתלה של כביסה - כל אחד קיבל את התפקיד שלו והיה אחראי על פרופס שהתחברו יחדיו לכדי עיצוב שלם והרמוני.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כמובן שמשימת העיצוב לא נותרה על כתפיהם של בני הזוג בלבד, שכן כל המשפחה התגייסה כדי לסייע ואפילו סבתה של תמר הכינה מתנות שחולקו לאורחים, בעוד שהשכנים ביישוב דאגו לסידורי הפרחים וכך נוצר לו מפגן גדול של אהבה ואחווה, אליו כל אחד תרם את החלק המיוחד שלו.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תמר ודניאל, העיצוב של החתונה שלכם בהחלט היה ייחודי - בדיוק כמוכם!

 

קרדיטים

 

מקום האירוע: מושב מזור
הפקה: אדמה

עיצוב: יעל מלצר
קייטרינג:קויאה

מוסיקה: דה פלוס - נעם צלנר
צילום וידאו וסטילס: עדי עזרא
שמלה: איזן שטיין
איפור:עדי
עיצוב שיער:סילביה טובול
טבעות: דב רוטר
נעלי כלה:SHOEZ
נעלי חתן: זארה
תכשיטים: מאיה גלר
חליפת חתן: ZARA

 

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: