תמי ושי, 4.10.13

01.02.14

 

כלות אורבניות שלנו, אתן מתבקשות לעצום לרגע את העיניים ולדמיין את התמונה הבאה ביחד איתנו: דמיינו שאתן יושבות מתחת לשמש החמה שמלטפת את פניכן, בלב ליבו של יריד ססגוני בלונדון הרחוקה. דמיינו שאתן מוקפות צבעים יפים, מוסיקה טובה ודרינקים טעימים - ועכשיו, פיקחו את העיניים…

 

האם כל מה שדמיינתן נראה לכן חלומי? כך בדיוק זה הרגיש לתמי ושי, זוג שרצה לשחזר ולו במעט את האווירה המיוחדת ביום חתונתם. ההשראה המדוייקת הזו הגיעה מאחד ממסעותיהם המשותפים ללונדון, עיר אשר מסמלת שלב חשוב בקשר הזוגי בין השניים.

 

 

 

 

 

בכדי להבין את השתלשלות האירועים שגרמו לנו לחלום בהקיץ, ביחד איתכן כמובן, נחזור לרגע לנקודת ההתחלה: תמי ושי הכירו דרך חבר משותף, בעת שיצאו יחדיו לפאב לפני כשמונה שנים. שם, ממש שם, התרחש לו הקליק… זה שהצית את סיפור האהבה ביניהם, וכך חלפו להן שמונה שנים של נסיעות, טיולים משותפים וכיף. בכדי לסגור את המעגל, נדלג בחזרה ללונדון: באחד הלילות כשחלפו על פני מזרקה, במהלך טיול, ביקש שי מתמי לעצום את עיניה ואז כרע הוא ברך והציע לה להפוך לכלה האורבנית שלנו.

 

 

 

בני הזוג מספרים שאת ההכנות לחתונה החליטו לקחת באיזי, בכדי ליהנות מהתקופה כולה וכך גם בוקר האירוע עצמו, אשר התקיים בלב ליבו של קיבוץ - החל לו בצורה נינוחה ורגועה. מתחת לכיפת השמיים נפגשו השניים וביחד הם יצאו לסשן צילומים שהרגיש יותר כמו טיול בוקר קליל, כשהם מוקפים בטבע ירוק ובחיוכים שמחים.

 

 

 

 

ביריד שדמיינו ביחד איתכן הייתה תחושה של כיף, אווירה שהורגשה היטב גם באירוע של תמי ושי, באמצעות להטוטנים ומשחקי יריד קלאסיים כמו: באולינג פחיות, קליעה למטרה, פיצוץ בלונים ועוד, משחקים שהצליחו לשמח הן את הילדים והן את המבוגרים.

 

 

 

 

 

 

אז עיצוב ססגוני שהתבטא בתמונות ממסוגרות ודגלונים צבעוניים יש, ומה חסר בשלב הזה? טקס אחד מרגש. אתן לבטח יודעות על מה אנחנו מדברות.

 

 

 

 

 

 

 

 

מיד עם סיום טקס החופה, החלה לה חגיגה של ממש, בדיוק כפי שניתן לצפות מזוג בעל שורשים דרום אמריקאיים. במהלך המסיבה רקדו והשתוללו תמי, שי והאורחים… ואילו הזכרונות מלונדון פינו את מקומם לטובת הזכרונות והרגעים היפים שנוצרו ממש שם, כשמסביבם האנשים האהובים.

 

 

 

 

זוג יקר, אנו מאחלות לכם שכל יום בפרק החדש בחייכם ירגיש כמו ביקור ביריד צבעוני, בדיוק כמו זה שממנו הכול התחיל…

 

☼☼☼

 

מקום האירוע: שמורתה

קייטרינג ובר: שמורתה

שמלת כלה: דפנה לוינסון

איפור ועיצוב שיער: רויטל גלוסקא כהן

תכשיטים: שילובים

בגדי חתן: זארה

נעלי חתן: פול אנד בר

צילום סטילס: מורן מעיין

צילום וידאו: רונן גולדשטיין

עיצוב והפקה: ורד פיכמן

הזמנות: תמי, הכלה

די ג׳יי: לירון פיקר

רב: הרב יוסף זלמנוביץ

 

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)