תמי ועיטם, 17.5.11

11.07.11

 

‎‫"‬בן המלך מאוהב‫,‬ בנסיכה עם שערות זהב‫...",‬ והאמת האמת ‫-‬ שגם לנו זה קרה‫,‬ שוב‫!

עיטם‫,‬ טייס במקצועו‫,‬ מצא לו את תמי, נסיכה אמיתית! (‬מתכנתת בחברת הייטק ‫-‬ שלא תטעו‫).‬ מסתבר‫,‬ שעל מנת למצוא את האהבה הזאת שכולם מחפשים הם היו צריכים לנסוע עד לקצהו השני של העולם‫ ולחזור בחזרה. במסיבת "Half Moon Party", בקופנגן‫ הרחוקה, החליפו השניים מספר משפטי היכרות קצרים. עיטם, ביקש את מספר הטלפון של תמי ואמר לה שברגע שיגיע לארץ - יתקשר. לא נשמע אמין במיוחד, נכון? אבל תתפלאו - זה קרה!

 

 

כעבור 4 שנים בדיוק והצעת נישואין מרגשת על מצוק הארבל, נשמעו ברקע פעמוני החתונה...

 

 

 

 

‎השניים‫,‬ שנראו כאילו יצאו מתוך סיפור אגדה‫, הצליחו להשקיט לכמה רגעים את רעבוננו הגדול לדברים יפים: נזר פרחים לבן אשר התנוסס על ראשה של הכלה, בוקה צבעוני שהשתלב בצורה מופלאה עם כל הירוק-ירוק שמסביב, התסרוקת הרכה, האיפור הרך, השמלה העדינה בעלת הטויסט התקופתי, כל זאת כמובן בשילוב אאוטפיט החתן הקליל והאביבי.

 

 

 

 

 

‎בעקבות ספירת העומר‫,‬ החליטו עיטם ותמי להתחתן בחתונה מפוצלת‫ - זו היוותה גם סיבה נפלאה בהחלט להתפנק בשתי שמלות כלה. חגיגות החתונה הראשונות החלו בקיבוץ חניתה שבצפון (מקום מגוריהם של סבא וסבתא). טקס החופה נערך על כר הדשא שליד חדר האוכל, בלווית משפחה וחברים קרובים. היה פשוט, אינטימי ומרגש.

 

 

החתונה הגדולה, נחגגה במרכז הארץ, והיתה בעלת אופי קצת שונה מן הראשונה: עיצוב כפרי, מקומות ישיבה אלטרנטיביים ואירוע שכל כולו ים של מנות קטנות וטעימות...

 

 

 

 

גם בחתונה הזו התקיימה חופה בניצוחו של חבר קרוב אשר העניק לה משמעות אישית ומיוחדת. הכול, היה הכי עיטם ותמי שרק אפשר לדמיין!

 

 

 

 

 

תמי ועיטם, זוג יקר שלנו, הגיע הזמן להיפרד ולומר תודה! החתונה שלכם הצליחה לרגש אותנו מאוד, מאוד...

 

♣♣♣

 

 

מאת:כלות אורבניות