תל אביב סטייט אוף מיינד

08.08.17

כל מי שגר אי פעם עם שותפים יודע כמה שזה לא קל. ריבים על מדפים במקרר, הרגלי ניקיון בעייתיים וחוסר פרטיות הם רק חלק מהקשיים שמתגלים עם הזמן. למזלם של מרים ווובה, כל זה לא קרה. הוא חיפש שותפה תל אביבית והיא חיפשה דירה בעיר, ועל הדרך הם מצאו אהבה. למעשה, הם גרים ביחד מהרגע הראשון שהכירו. אם זה לא מראה על שותפות גורל, אנחנו לא יודעות מה כן. וכך האהבה שלהם צמחה לכדי זוגיות מוצלחת שהביאה אותם ואותנו, ליום המאושר בחייהם.

 

miriam gallery 3

 

miriam gallery 1

 

miriam gallery 2

 

miriam gallery 4

 

גם בתכנוני החתונה (שלקחו חודשיים וחצי בלבד), ראו מרים ווובה שהם שותפים לדרך. כיאה לזוג קול המתגורר בדרום תל אביב, הם הצטלמו באזורים המהממים שלו: יפו, נווה צדק ומתחם התחנה. כשהם מצויידים בג׳קט עור שחור, משקפי שמש וחברים טובים ומגניבים לא פחות, השניים הסתובבו ברחובות מחוייכים ומוצפים בסטייל. אחד הפריימים המגניבים נוצר לגמרי במקרה, כשוובה הבחין בבחור שהחליף צמיג והחליט לעזור לו, כן, עם בגדי החתן והכל. הורס, לא?

 

miriam gallery 7

 

miriam gallery 9

 

miriam gallery 11

מתוך הפינצטה שלנו

 

miriam gallery 16

 

miriam gallery 8

 

miriam gallery 5

 

miriam gallery 6

 

miriam gallery 13

 

miriam gallery 14

 

miriam gallery 15

 

לצד הקוליות הזו, בלטה גם זו של מרים, שאם אתן סקרניות לדעת מה המקור שלה, כנראה שהיא קשורה לעובדה שמרים היא מעצבת אופנה מתחילה. כך שאת השמלה היפה שבצבצה מבעד לג׳קט שלה, היא עיצבה לגמרי בעצמה. היא בחרה ללכת על סגנון וינטאג׳ - גלאם עם שמלת קולר מבד מחורז עשיר ומנצנץ. ככלה ומעצבת שיודעת מה טוב ויפה לה, היא החליטה לשבור את המראה הכלתי עם אודם אדום וחזק והד פיס שהזמינה מניו יורק שגרם לה להרגיש כמו ״נסיכה קולית״ לדבריה.

 

miriam gallery 12

 

miriam gallery 10

 

מתוך הפינצטה שלנו

 

האווירה והסטייל לא נשארו מחוץ לדלתות האולם. הזוג בחר ללכת על עיצוב מנימליסטי רגוע ונקי עם סידורי שולחן פרחוניים לבנים. אחרי טקס החופה, מרים ווובה זכו לרקוד יחד עם 200 אורחים אהובים בחתונת החלומות שלהם.

 

miriam gallery 17

 

miriam gallery 18

 

miriam gallery 19

 

miriam gallery 20

 

miriam gallery 21

 

miriam gallery 22

 

מרים ווובה - אנחנו מאחלות לכן המון אושר ושמחה!

 

קרדיטים:

צילום סטילס: מאמא צלמים

איפור: יעל להב

עיצוב שיער: יעל להב

חליפת חתן: באמוס סקוור

מקום האירוע: הקומה ה4

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: של הקומה ה4

עיצוב האירוע: עיצוב של המקום

מוסיקה: אופיר טובול לסה פסה

שמלה: אנא בידי

אקססוריז לשיער: אמה קטצקה

מנהל טקסי חופה: חן בן - ברית 

מאת:כלות אורבניות