תימור ודן, 19.9.12

26.03.13

 

אחרי שעברנו את ערב החג בגבורה רבה (על כל מטלותיו הרבות: קניות, בישולים, אפיות, נקיונות…), הגיע הזמן להישען לאחור ולהתרווח בנינוחות על הספה הביתית עם פוסט החתונה האורבנית של דן ותימור ועם שאריות אוכל טעימות מיום האתמול.

 

 

 

 

תימור, מורה לספרות, ודן, סטודנט לרפואה מכירים זו את זה עוד מתקופת בית הספר התיכון, ולכן היה זה רק ברור שמהר מאוד יהפכו לזוג.

 

 

 

 

 

בתחילה, רצו השניים לערוך את חתונתם בטבע, אך הרגישו שמדובר בסיפור מעט מסובך, ולכן מצאו אלטרנטיבה שווה לא פחות בלוקיישן מקסים שאנו מאוד אוהבות.

 

 

 

 

 

 

 

 

את אהבתם הגדולה לאומנות רחוב ולאומנות בכלל, היו הם חייבים להביא לידי ביטוי בסשן הצילומים המקדימים, שנערך במפעל תל-אביבי נטוש עם הרבה כתובות גרפיטי מסביב, כאלה שחלקן יוצרו עבורם באופן מיוחד לטובת המאורע החגיגי. ככה זה כשיש חברים מוכשרים שדואגים לסביבת הצילומים להיראות אחרת לחלוטין…

 

 

 

 

 

 

 

 

מקום האירוע גם הוא קיבל את הטאצ'ים הקטנים להם דאג הזוג שלנו, כגון עציצים של ניצניות פורחות וצנצנות דבש אישיות שחיכו לכל אחד ואחד מן המוזמנים ליד צלחתם האישית.

 

 

 

 

את טקס החופה בחרו דן ותימור לערוך כשלצידם רב רפורמי, אשר עזר להם לבנות את הטקס בו חפצו, תוך ניסוח כתובה אישית משלהם. החופה בה השתמשו הוכנה על ידי תימור, הכלה, כבר לחתונה של אחותה, ושימשה גם אותם כחלק מן המסורת המשפחתית המתפתחת. זה הזמן לציין שאנחנו מאוד מחבבות מסורות שכאלה, שמשלבות בין היתר עבודת יד והרבה שעות של מחשבה ואהבה שיוצרות את הפריטים האישיים והמיוחדים הללו, ששייכים לזוג ורק לו.

 

 

 

ומן החופה, ישר למסיבה… ועוד איזו מסיבה כשמדובר בברכה מלאת מתנפחים שנמצאת ממש בסמוך לרחבת הריקודים.

 

 

 

 

 

נהנתן? גם אנחנו, מלא. וכמה נפלא זה שזכינו בזוגות מתוקים כמו דן ותימור, שעושים לנו בוקר של אחרי חג - יפה וגם נעים. זוג אהוב, תודה רבה ששיתפתם אותנו ביום שלכם והמון מזל טוב, היה לנו הכי כיף בעולם לארח אתכם בבלוג החתונות שלנו, בכלות אורבניות.

 

☼ ☼ ☼

 

מקום האירוע: הנחלה, בית עובד

קייטרינג ובר: עלי דפנה

שמלת כלה: אניה פליט

נעלי כלה: שומייקר ומליסה

איפור: שירי ניסן

שיער: יוסי טייר

בגדי חתן: זארה, Top Man

נעלי חתן: Fiocconero

טבעות נישואין: ראומה

צילום: דויד סקורי

די ג'יי: איתמר גבע

הזמנות: עיצוב אישי

רב: הרב מאיר אזרי

 

מאת:כלות אורבניות