תיבת האוצרות של יניב פרסי

21.11.16

אחד הדברים המאתגרים בחייו של מעצב, אם לא המאתגר ביותר, הוא הניסיון לחדש מעונה לעונה. לעתים דומה שמדובר במשימה בלתי אפשרית, אבל קולקציית "Le Tresor" (אוצר בצרפתית) של המעצב יניב פרסי מוכיח שבאמנות – אין דבר כזה שאין דבר כזה.

  

gallery high Alessandra

 

gallery high ALICE

 

gallery high ELISA

הקולקציה החדשה משלבת את הקלאסיות עם המודרניות, תוך הקפדה על עדינות ונשיות.

 

gallery high ANGELICA

 

gallery high PATRICIA2

הדיטיילס כולם הם עבודות יד אלגנטיות וייחודיות. הגזרות רומנטיות ורכות, ביחד עם טכניקות קפלים מיוחדות, חריזות פנינים ואלמנטים בהשראת "פיראטים" כגון מלמלות השאובות מבגדי הפיראטים, רשתות וקרסים בשילוב העולם שמתחת לפני הים.

 

gallery high KENDALL

 

gallery high KENDALL2

 

gallery high PATRICIA

בקולקציה נעשה שימוש יפהפה בבדי תחרה עדינים במיוחד, אפליקציות וחריזות בעבודת יד, ופרנזים המזוהים עם כתב ידו של יניב פרסי.

 

gallery high LILY 

 

gallery high SABINA

 

gallery high3

פלטת הצבעים העונה ממשיכה בקו הצבעים המטאליים של זהב, כסף ושמפניה, יחד עם הצבעים הקלאסיים של לבן שמנת ושנהב.

 

gallery high JULIA 

 

gallery high SABINA2

 

gallery high ANGELICA2

בתוך הקולקציה, היו שלוש שמלות שתפסו לנו את העין באופן מיוחד. הדגם הזה היה אחד מהן; הכתפיים החשופות עונות לטרנד הלוהט של החורף ואין סיבה שהוא לא יגיע גם לכתפיה של הכלה. השמלה הראשונה שלנו מציעה לוק חדשני, נשי ומיוחד שקשה להתעלם ממנו. זו אינה שמלה קלאסית שראיתם כבר באלפי חתונות אבל היא אחת שלגמרי נשמח לראות יותר. יש בה אמירה, יש בה ייחודיות והיא בעיקר מעניינת.

 

gallery high PERLA

 

gallery high PERLA2

השמלה השנייה לבחירתנו מציעה צורות גיאומטריות על גבי גזרה מחמיאה, רומנטית ונופלת שמדגישה את כל הטוב שבאישה: קימורים, מחשוף ושסע מדויק לרגליים. וחכו, אל תפספסו את הגב שהוא לגמרי נותן את הטון. אין מנצח מזה.

 

gallery high

השמלה השלישית שלנו היא מראה א-סימטרי בשילוב השרוולים הקצרים והיפהפיים. עבודת תחרה משובחת ונקייה ומראה שהוא כולו חלום.

 

gallery high2 

קולקציית הכלות החדשה של פרסי מספקת הצהרה אופנתית חדשנית בתחום שמלות הכלה, ומתאימה במיוחדת לכלות המודרניות - שמחפשות תרגום אופנתי ליום המיוחד שלהן, שואפות להרחיב את גבולות הכלה המסורתיים ורוצות להבדיל את עצמן משאר הכלות שמסביב. 

 

קרדיטים

שמלות: יניב פרסי

צילום: Burke Valerie

מאת:כלות אורבניות
תגיות: