תחזית טרנדים לשנת 2015 - חלק שני

25.01.15

טרנדים, טרנדים, טרנדים - אנו אף פעם לא יודעות שובע מהם ועל כך יעיד החלק הנוכחי של תחזית הטרנדים שלנו, פשוט כי החלק הקודם לא הספיק! אמנם מקומן של הקלאסיקות המנצחות בכבודן מונח ובכל זאת, כיף לשלב איתן גם נגיעות עדכניות יותר, כאלו שיש בהן בשורה של ממש והן משדרגות את העיצוב של האירוע כולו. אז גם הפעם אספנו כמה טרנדים לוהטים עם הגשות הצעה ודוגמאות כיצד ניתן לשלב אותם במינונים שונים באירוע, אזהרה: הפוסט הפעם צפוי להיות מסנוור במיוחד!

 

 

נגיעות של טרנד הקקטוסים והסוקולנטים התחלנו לראות בחתונות אורבניות כבר לקראת סוף השנה החולפת, למשל בחתונתם היפה של סתוית ובן. אנו צופות שהטרנד הזה רק ייגבר בשנה הקרובה כי מדובר בצמחים עמידים ומחוספסים - כאלה שמוסיפים טקסטורה מיוחדת לכל מה שנקרא בדרכם.

 

Jean Laurent Gaudy photography

 

Concept A photography

 

Jean Laurent Gaudy

 

Cory Ryan Photography

 

Brooke Aliceon photography

 

Brooke Aliceon photography

 

Brooke Aliceon phorography

 

Alyssa Rosenheck Photography

 

גם הפעם הקקטוסים והסוקולנטים יכולים לגלם כמה וכמה תפקידים ראשיים, החל מקישוט מרכזי השולחנות ועד להשתלבות בזר הכלה ובסיכת הדש של החתן, הפן המרענן כאן הוא שמדובר גם במתנה כיפית שניתן להעניק לאורחים כמזכרת שתמיד תעלה בהם זכרונות מיום החתונה.

 

 

אם את כל שאר הטרנדים אפשר לשלב בנגיעות באירוע, אז הפעם מדובר בטרנד שהוא למעשה פיס אחד גדול ומרכזי, המרכיב בתוכו נורות ניאון קטנות. שלטי ניאון הם מאסיביים מאוד ומהם לא ניתן להתעלם, כך שמדובר בתוספת מושלמת לעיצוב שצריך קצת נצנוצים או כרקע לצילומים המקדימים. 

 

Vowed and Amazed photography

 

Our Labor of Love

 

Onelove Photography

 

McKinley Rodgers photography

 

Leigh Miller Photography

 

Joe Elario Photography

 

Philippa James photography

 

Annie McElwain

 

אורות הניאון יכולות להגיע במגוון צורות: מלבבות ועד שלל מילים שונות, כאשר אחת האופציות הפופולאריות ביותר הן ראשי התיבות של הזוג האורבני, מה שנותן טאץ' אישי וייחודי לקונספט כולו.

 

 

בתור חובבות בלינג בלינג מושבעות, אין ספק לפייאטים תמיד שמורה לנו פינה חמה בלב. הפייבוריטים שלנו הם הפייאטים הזהובים אך גם לגוונים הכסופים, השחורים וכמובן גם הצבעוניים אנו רוכשות חיבה. לפייאטים יש אווירה חגיגית במיוחד ולכן לא פלא ששילבנו אותם בהפקת השנה האזרחית שלנו, אך גם ללא קשר לעונה - הם תמיד יהפכו את העיצוב לאלגנטי ומהודר יותר, רק מעצם נוכחותם.

 

Ruth Eileen photography

 

Marianne Lucille Photography

 

Landon Jacob Productions

 

Jay C Winter photography

 

Izzy Hudgins Photography

 

Izzy Hudgins Photography

 

Inkspot Photograph

 

Edyta Szyszlo Photography

 

Ashleigh Jayne photography

 

Suzuran Photography

 

Ben Q Photography

 

Ashleigh Jayne

 

אז כמובן שהשילוב הטבעי ביותר של הפייאטים הוא על גבי שמלות, על כך גם סיפרנו לכן באריכות בפוסט השמלות המנצנצות שלנו. פייאטים יכולים למצוא את מקומם גם על גבי מפת שולחן מהפנטת, בשמלות של השושבינות וכמובן גם בנעליים. למרות אהבתנו הרבה לחלקיקים הנוצצים הללו, בכל הנוגע לעיצוב אנו מאמינות ש-Less is more ולכן מוטב לתת את הפוקוס לפריט עיצוב אחד מקושט בפייאטים, כדי להימנע מתחושת עומס. בכל מקום בו הם נמצאים, הפייאטים הם הכוכבים של העיצוב ושל ההופעה - ולכן כדאי להעניק להם את הבמה המחמיאה.

 

✮✮✮

 

אז תחזית הטרנדים שלנו הגיעה כעת לסיומה אך גלאי הטרנדים ממשיך לעבוד בנחישות רבה בכל העת - מי יודע מה יעלה בחכתו בפעם הבאה? מה שבטוח - אנחנו נהיה כאן כדי לדווח לכן על כל ממצא!

 

 

מאת:כלות אורבניות