תה ושושנים: מסיבת התה המושלמת

11.04.16

נכון שאנחנו חיות בישראל הקטנה ולא באנגליה, אבל אם יש קונספט בריטי שהיינו מאמצות בשמחה - זהו קונספט מסיבת התה. כשזו מגיעה בליווי הלוק הנכון ועל רקע התפאורה המתאימה, מדובר בחגיגה לכל החושים כפי שמוכיחה הפקת מסיבת התה שלנו.

 

עיצוב חתונה

 

עיצוב חתונה

 

עיצוב חתונה

 

זר כלה

 

חתונה

 

חתונה

 

הגן הירוק של אקו חדרה היווה את הלוקיישן המושלם לקיים בו מסיבת תה פרחונית. כסאות וכלי מטבח בצבעוניות עזה הוסיפו בדיוק את הטוויסט הצבעוני הקטן לאלגנטיות המובנית של המקום.

 

כלה

 

שמלת כלה

 

עיצוב חתונה

 

אנחנו אוהבות נוכחות של אקססוריז מיוחדים והבחירה בקשתות שובות הלב של קולולוש מוסיפה בעינינו המון לאווירה. הקשתות משתלבות באופן מושלם עם שמלות הכלה הרומנטיות בעיצובה של ערבה קשדן וכך נוצר טוטאל לוק מיוחד ויפה.

האפשרות לבחור בין קשתות בסגנון שנות ה-20, המאופיינות בנוצות ופרחים בודדים וגדולים, לבין קשתות פרחוניות שטומנות בחובן הפתעות מתוקות כמו סנאי קטן או פלמינגו, משנה את המראה מקצה לקצה ומאפשרת לכל כלה להביא לידי ביטוי את האישיות וההעדפות הייחודיות לה.

 

כלה

 

שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

עיצוב חתונה

 

שמלת כלה

 

עיצוב חתונה

 

שמלת כלה

 

עיצוב חתונה

 

שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

עיצוב חתונה

 

שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

אנחנו מתות על האסתטיקה הפרחונית וההרמונית ובמיוחד אוהבות את הבחירה בפרחים צהובים כמרכזיים בסידורי הפרחים ובזרים; הבחירה בצהוב כצבע המוביל גורמת לנו להפליג בדמיון אל ימים קיציים שמחים ושטופי שמש. אהבנו גם את השימוש באצטרובלים כאלמנט קישוטי שהוסיף לאווירה הטבעית והשמחה.

אנחנו לא יודעת מה איתכן, אבל אנחנו כבר פתחנו קבוצת וואטספ ייעודית לארגון מסיבת תה שווה עם חברות. תבואו לעזור לנו לאסוף אצטרובלים?

 

קרדיטים:
איפור ושיער: רויטל כהן גלוסקא
שמלות כלה: ערבה קשדן
אביזרים לשיער: קולולוש
מקום: אקו חדרה
צילום: עידן כנפי

 

 

 

מאת:כלות אורבניות