שתי חתונות ושמלה אחת: חתונת החלומות של אלכס ומיכל

06.12.16

מכירים את סיפורי האהבה האלה שמתחילים בחופשה רומנטית ומסתיימים בשבירת כוס בשני לוקיישן לוהטים בעולם? אז יש לנו אחד מהם וכן, הוא מדהים בדיוק כפי שהוא נשמע. וקצת יותר.

 

michal gallery 1

 

michal gallery 2

 

michal gallery 3

הגיבורים שלנו הם מיכל שלומדת שיווק דיגיטלי בצרפת ואלכס, פיזיותרפיסט יליד צרפת. השניים הכירו ב-2011, בפונטה קאנא שברפובליקה הדומיניקנית. מיכל עבדה בקלאב מד, ואלכס בא לנפוש שם. אחרי שנפגשו לראשונה, אלכס חזר לזרועותיה של מיכל פעמיים נוספות במקום עבודתה, ולאחר מכן ניהלו קשר של קרוב לשנה על קו פריז-תל אביב.

 

michal gallery 4

 

michal gallery 5

 

michal gallery 6

10 חודשים מאוחר יותר, מיכל החתימה את הפספורט העמוס שלה ביעד הרומנטי צרפת ועברה להתגורר עם אלכס. חמש שנים לאחר אותו מפגש מכונן בקלאב מד, אלכס כרע ברך על חוף הים במהלך חופשה במאוריציוס, (אלא מה?), והציע את המתבקש: שמיכל תהיה לו לאישה.

 

michal gallery 7

 

michal gallery 8

 

michal gallery 9

על אף ההצעה הרומנטית, אלכס לא שש לקיים חתונה של ממש. אולם אחרי שאחיה של מיכל התחתן, אלכס הבין שאי אפשר באמת לוותר על מסיבה ישראלית. מכיוון שרצו לחגוג עם המשפחות של שני הצדדים ולא ניתן היה להטיס כמות כה גדולה של אהובים לארץ, הם החליטו לעשות את זה פעמיים - החלטה שהביאה אותם לשמונה חודשים עמוסים במיוחד אך מהנים לא פחות.

 

michal gallery 10

 

michal gallery 11

 

michal gallery 12

 

michal gallery 13

בחתונה בארץ היו 150 אורחים, ובצרפת 70, וכל אחד מהאירועים היה אינטימי ומקסים בדרכו שלו. אבל להפיק שני אירועים סמוכים זו לא משימה פשוטה ודרושים אנשים טובים בדרך. אמה של מיכל הופקדה לחתונה הישראלית ודאגה כמעט להכול, כמו שרק אמא יודעת.

 

michal gallery 14

 

michal gallery 15

 

michal gallery 16

 

michal gallery 17

עם זאת, החתונה הצרפתית כבר דרשה פירוטכניקה מורכבת יותר ובצרפת הם נאלצו לעבוד מול 15 ספקים שונים כי כל קונספט אולם האירועים לא קיים במדינת הקרואסון. כך יצא שמיכל ואלכס נאלצו לפרק כל מרכיב בחתונה ולהרכיב אותו בעצמם: מהקייטרינג, עבור לסכו"ם שעל השולחנות ועד בקבוק השמפניה. השניים שעשו בדיוק את זה והגיעו לתוצאה שביקשו.

 

michal gallery 21

 

michal gallery 22

 

michal gallery 23

 

michal gallery 25

שתי החתונות נצבעו באופי אחר: החתונה הישראלית הייתה קייצית בצבע פסטל עם חופה מרהיבה על חוף הים של קיסריה. בצרפת האירוע היה לבן ושמרני, שיקי ואלגנטי להפליא. הדבר היחיד שנשאר זהה בשתי החתונות, אגב, מלבד החתן והכלה – הייתה השמלה היפהפייה שנעשתה על ידי ערבה פולק.

 

michal gallery 24

 

michal gallery 18

 

michal gallery 27 

אלכס ומיכל, הצלחתם להמיס את לבנו בסיפור אהבה שיכול היה להיות אחלה סרט לצפות בו ביום קר. מאחלים לכם חיים שלמים של שמחות כפולות, טיולים רבים והנאה זוגית עד עצם היום הזה.

 

קרדיטים

מקום האירוע: קיסר ים
עיצוב: אורכידאה עיצובים
קייטרינג: קיסר ים
מוסיקה: קליאנטה - עידו שריג
צילום סטילס: אסף תמם
שמלה: ערבה פולק
איפור: רמי אלמקייס
עיצוב שיער: רמי אלמקייס
טבעות: Tiffanys
תכשיטים: ענבר ברק
הזמנות/מיתוג: פופ אפ
חליפת חתן: Hugo boss
עורך טכס: הרב אמיר וינד

מאת:כלות אורבניות
תגיות: