שרשרת עיגולים, עיגולים, עיגולים

22.09.13

אחת ההנאות הגדולות מבחינתנו בחג הזה, חג הסוכות, היא העובדה הפשוטה כי הוא נמשך ונמשך ונמשך. בכל יום מימי החג אנו ניהנות להוסיף קישוט חדש לסוכה שלנו, שלעולם לא תסרב להמשך יפיופים וקישוטים - כזאת היא, גברת מגונדרת.

 

היום החלטנו לשתף אתכן באלמנט מדליק וצבעוני שגם הוא כבר מככב בסוכותינו, שרשרת עיגולים. את השרשראות שעיניכן רואות כאן יצרו מעין ויוליה, צמד המעצבות המקסימות העומדות מאחורי "טונה אדומה - סטודיו לעיצוב הזמנות".

 

צילום: טונה אדומה

 

וכיצד יוצרים אותן? אז ככה: תחילה מדפיסים במדפסת ביתית טקסטורות, שגם בהן הן דאגו לפנק אותנו ואתכן, טקסטורות שיחכו לכן כאן למטה. ההמלצה היא להדפיסן על שלל ניירות צבעוניים. לאחר מכן חותכים מהניירות המודפסים המון עיגולים בגדלים שונים (כדאי לעשות זאת באמצעות מנקב עגול - "פאנץ'", אך גם זוג מספריים והרבה סבלנות יעמדו במשימה בכבוד). על חוט ארוך מדביקים בכל פעם שני עיגולים משני צידי החוט ומהדקים אותם היטב אחד לשני על מנת שלא יפרדו, והרי לכן שרשרת עיגולים, עיגולים, עיגולים.

 

צילום: טונה אדומה

 

מהעיגולים הללו ניתן ליצור שרשרת אחת ארוכה או לחילופין כמה שרשראות קצרות יותר שיתפקדו אפילו כמעין דלת לסוכה. כשמסתיים החג, קשה כמובן להיפרד מן השרשראות הללו, וצמד המעצבות שלנו ממליץ בחום לקשט איתן את פנים הבית. ניתן לקשט עימן את החלון או את המראה, ואם לא מתחשק - פשוט אכסנו אותן עד לחג הסוכות הבא. מבטיחות לכן שתתגעגעו אליהן.

 

צילום: טונה אדומה

 

כפי שסיפרנו לכן למעלה, ריכזנו כאן במיוחד עבורכן את כל הטקסטורות הנפלאות. כל שעליכן לעשות הוא רק להורידן אל המחשב הביתי שלכן, לאסוף דפים צבעוניים בגודל a4 ולהתחיל במלאכת ההדפסה. מוכנות?

 

Big_Dots.pdf

 

Diamonds.pdf

 

Mashrabiya.pdf

 

Small_Dots.pdf

 

Sprinkles.pdf

 

Triangles.pdf

 

וכמו תמיד, אנחנו ומזמינות אתכן כמובן לשתף אותנו בתוצרים היפים שלכן. 

אז קדימה, לעבודה!

חג שמייח :)

מאת:כלות אורבניות
תגיות: