שרון ופייטרו, 28.12.10

28.02.11

 

 

שרון (28) ופייטרו (35), חתן "מייד אין איטלי", נפגשו באוניברסיטה במילאנו במהלך התואר השני של לימודי האדריכלות. כיום הם גרים על שפת אגם קומו המדהים בוילה עתיקה של המשפחה, משפצים אותה ממש במו ידיהם (שרון כותבת על עבודות השיפוץ ובכלל בבלוג המתוק שלה: Pasta every day) ומנהלים יחדיו משרד אדריכלות.

 

מבחינת החתונה עצמה, שרון מספרת שהם התחתנו פעמיים. פעם אחת "על אמת", ופעם אחת "בכאילו". החתונה האמיתית היתה בשוויץ, בבניין העירייה שם חתמו על המסמכים שהפכו אותם מבחינה חוקית לבעל ואישה. מבחינת האירוע עצמו, לא תכננו דבר לחתונה הזאת וגם לא הזמינו אף אורח. הם ראו את המאורע כחתימת מסמכים בלבד כשאת כל ההתרגשות האמיתית רצו להשאיר ליום החתונה האמיתי מבחינתם, האירוע בארץ. בסופו של דבר הטקס בשוויץ היה אירוע מקסים. זה היה יום שמשי ומדהים, המשפחה וכמה חברים קרובים הגיעו בהפתעה עם פרחים, המחתן השוויצרי שלהם נשא נאום מקסים ושובה לב כשבסיומו הרימו כוסית בבר מקומי מול העירייה. לאחר-מכן, חזרו כולם לצד האיטלקי לארוחת ערב במסעדה מקומית כשהם מתארים את היום שעבר עליהם כיום בלתי נשכח!

 

החתונה בארץ נערכה במרינרו הממוקם בנמל ת"א. הלוקיישן התל-אביבי היה חשוב להם מאוד מכיוון שאורחים רבים הגיעו מחו"ל והתארחו במלונות בעיר. את ארגוני החתונה עשו השניים "בשלט רחוק". המשפחה עשתה את סינון המקומות הראשוני ובביקור קצר שערכה שרון בארץ בחרה את המקום עצמו, הצלם והדי ג'יי. שבוע לפני החתונה, בהגיעם לארץ סגרו השניים את שאר הדברים (העיצוב, המוסיקה, התפריט ועוד) כשהמוטו שמלווה אותם הוא ערב נעים ואינטימי עם עיצוב פשוט ונינוח.

 

טקס החופה עצמו נערך בשתי שפות, עברית ואיטלקית. חברתה הטובה של שרון וגיסו של פייטרו ערכו להם טקס אישי ומרגש בעודם מספרים לכולם על הזוג. בנוסף, הם הקרינו לקהל את סרט החתונה משוויץ, התחייבו אחד לשני בפני כולם, החליפו טבעות (כשטבעתה של שרון עוצבה בעיצוב בעל ניחוח מקומי של האזור בו הם גרים באיטליה) וכמובן שבסיום הטקס שבר פייטרו את הכוס בהצלחה רבה.

 

זה גם המקום לציין שמלבד ארגוני החתונה הלא פשוטים, עסקו שרון ופייטרו כל העת בארגון השהייה של אורחיהם הרבים מחו"ל. הם הצליחו להרכיב תוכניה מפורטת לשהות בארץ ונשארו ביחד עם אורחיהם כשבוע ימים לאחר החתונה כשבמהלכו "חרשו" את הארץ לאורכה ולרוחבה. כייף גדול כשהחגיגה נמשכת, אך בהחלט מדובר בלוגיסטיקה לא פשוטה כלל וכלל ועל כך מגיע להם שאפו רציני!

 

שרון ופייטרו, שמחנו לארח אתכם ואת חתונתכם המקסימה במגזין לכלות אורבניות שלנו. אנו בטוחות שהאורחים שלכם נהנו מהחתונה ומהשהות המתוקתקת שאירגנתם להם בארצינו הקטנה. המשיכו להנות מחייכם באיטליה המדהימה ואל תשכחו לבוא לבקר מידי פעם בפעם...שולחות לכם הרבה נשיקות ומזל-טובים מישראל!

 

✿✿✿

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

✿✿✿

 

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)