שרון ואלכס, 28.5.13

06.01.14

 

בהפרש של שלוש שנים וארבעה ימים ב-ד-י-ו-ק התחתנו שרון ואלכס בלוקיישן זהה ללוקיישן בו התחתנה גם אחת מאיתנו, סיבה מספיק טובה בכדי לגרום לנו לקפוץ אל הסירה, לשלוף את המשוטים ולשוט על גלי הנוסטלגיה, לשוט ולשוט… אך כעת, בחזרה אל הזוג היקר שאחראי לכל זה, הרי הם הסיבה האמיתית לפוסט החתונה האורבנית הבא.

 

שרון ואלכס הכירו באחד מערבי שישי, לפני כעשור(!!!), בתקופה בה שניהם התגוררו בצפון. שרון, שסיימה אז את לימודיה בתיכון, יצאה לחגוג את המאורע המשמח ביחד עם חברותיה ואילו אלכס, חייל בזמנו, החליט לאזור אומץ ולבקש ממנה את מספר הטלפון שלה. איזה מזל שזה בדיוק מה שאלכס עשה, כי מאז השניים האלה פשוט בלתי נפרדים.

 

 

 

 

 

כעבור כמה שנים של זוגיות משותפת עברו בני הזוג להתגורר יחדיו, ובעונת האביב של השנה שעברה התרחשה לה ההצעה. אחרי ה״כן״ של שרון, החליטו השניים להיאזר בסבלנות ולהמתין שנה שלמה עד שיחגגו את האירוע, על מנת שיוכלו להינשא בתקופה האהובה עליהם ביותר - האביב. נוסף לכך, בתקופה הזאת בדיוק עתידים היו השניים לציין עשור שלם למערכת היחסים שלהם, עשור של זוגיות משובחת ואהבה גדולה!

 

 

 

 

 

אחחח… האביב, איזו תקופה נפלאה זו, ולא ממש במפתיע בחרו שרון ואלכס להינשא דווקא בשיאה. העונה הפורחת הזאת העניקה את השראתה לאירוע כולו ויצרה את התפאורה המושלמת לחתונה אביבית ונעימה.

 

 

 

 

 

הצילומים המקדימים נערכו בעמק יזרעאל, מקום שהוא לא רק קסום ביופיו, אלא גם בעל ערך סנטימנטלי רב עבור שרון ואלכס. אחרי הכול, מדובר באיזור שבסביבתו הם גדלו וכך נסגר לו מעגל, מעגל מרגש במיוחד עבור בני הזוג.

 

 

 

 

 

על עיצוב האירוע היתה אחראית לא אחרת מאשר המעצבת שדאגה ליפייף לנו את מסיבת החורף של כלות אורבניות, נטלי מן, כשהפעם היא חברה לשרון הכלה, מעצבת גרפית בהשכלתה, שגם היא לקחה חלק במשימה.

 

 

 

 

 

 

 

זה הזמן לספר לכן כי גם אלכס, החתן האורבני שלנו, היה שותף פעיל בכל שלב בעיצוב האירוע. בני הזוג סיפרו לנו כי במהלך ההכנות לחתונה, ביתם הקט הפך לסטודיו שוקק חיים, אשר במסגרת פעילותו העניפה הודפסו פרינטים על כריות, הוכנו מספרי שולחן מעץ ונצבעו בצבע מתאים, נחתמו מעטפות, נגזרו פתקיות הושבה בצורת עלים ועוד ועוד ועוד… מדובר ברשימת מטלות מכובדת לכל הדעות, שזכתה ל״וי״ בכל אחד ואחד מן הסעיפים שהיו בה.

 

 

 

 

 

 

 

טקס החופה נערך בחלקו הפתוח של הלוקיישן, בגן הירוק, ובמרכזו עמדה חופה טבעית ששילבה בדיוק כה רב פרחים, ענפים, עלים ונורות קטנות ומנצנצות. שביל החופה כוסה בעלי כותרת בהירים וחיכה רק לזוג האורבני שלנו, שיצעד עליו.

 

 

 

 

 

כשנסתיים הטקס ועימו גם שלב הנשיקות והחיבוקים, החלה מסיבת החתונה הגדולה! כריות מעוצבות קראו לאורחים לרקוד, פשוט לרקוד, והם רקדו - כי ביננו, איך אפשר לסרב לכריות שכאלה?!? אז זהו, שפשוט אי אפשר.

 

 

 

 

 

 

שרון ואלכס היקרים, תודה שהבאתם עימכם קמצוץ מן העונה הכי מלבלבת בשנה, פורח לנו כאן היום וכל זה - אך ורק בזכותכם! תודה!

 

❖❖❖

 

מקום האירוע: ״ביער״, יער חדרה

קייטרינג: מגי ותולי

בר: ברבר

שמלת כלה: שמלה ראשונה - ליאור צ׳רכי, שמלה שנייה - נטע בן שמעון

איפור: מיה רוזנברג

עיצוב שיער: אנג׳לה טטרו

בגדי חתן: אופנת סגל

צילום סטילס: רונן בוידק

צילום וידאו: אלכסיי מלב

עיצוב: נטלי מן

די ג׳יי: ערן ברנע

טבעות נישואין: ג׳קסון

 

מאת:כלות אורבניות