שקמה ואייל, 11.5.12

11.02.13

 

הצעת הנישואין של שקמה עשתה את דרכה אליה ביום חזרתו של אייל לארץ, אחרי חצי שנה בה חיו השניים בקצוות שונים של העולם. ההצעה, שהיתה פשוטה ומרגשת, כללה בתוכה את הטבעת הספציפית עליה חלמה שקמה, עוד בתקופת מגוריהם המשותפים בעיר ניו-יורק.

 

 

 

 

בשנייה בה הסכימה שקמה להצעה, אייל, שף במקצועו ובן קיבוץ מרחביה שבעמק יזרעאל, העלה מייד את הרעיון כי חתונתם תתרחש בקיבוץ, באתר היסטורי מרתק: "החצר הגדולה" שמוקפת בבתי אבן ישנים ואסם תבואות עתיק ברקע.

 

 

 

 

 

 

הוא לקח על עצמו את המלאכה כולה, ולאחר מסע שכנועים קשה ביותר אל מול שקמה, הוא החל בקניית כלים ישנים בשוק הפשפשים, בהרכבת צוות מטבח, מלצרים, ברמנים ותפריט (אחח… איזה תפריט!), והכול תוך עבודה מאומצת של 16 שעות ביום לפחות, כסו-שף באחת המסעדות הנחשבות בארץ.

 

 

 

 

 

 

משטחי עץ הפכו למזנוני הגשה, ארגזים שונים נבנו, חתיכות ברזל ישנות תיפקדו כגגוני הבסטות, כלי הגשה מיוחדים הוזמנו והכול - לבד, לבד, כבר אמרנו?!? שבוע לפני האירוע המיוחל, בעזרתם של שני חברים טבחים מוכשרים, במטבח שצמוד לקיבוץ, בישלו השלושה את תפריט החלומות לחתונתם של שקמה ואייל, שכלל אוכל משובח, שפע רב והפתעות קולינריות לרוב.

 

 

 

 

 

 

 

 

יום לפני האירוע השאיר אייל את שני עוזריו במטבח ויצא ביחד עם משפחתו וחבריו הטובים להקמת האירוע. בשלב הזה, שקמה הייתה בספק רב אם החתונה עליה חלמה כל כך תצא לפועל. החתן שלנו הלך לישון ביום החתונה בשעה 6 בבוקר, ובשעה 8 בבוקר בדיוק התעורר על-מנת לתדרך את צוות הטבחים ולאסוף כמובן את הכלה היפיפייה שחיכתה לו.

 

 

 

 

 

השניים מספרים כי בסופו של דבר, המאמץ הרב בתיכנונה, אירגונה והוצאתה לפועל של חתונה כמו זאת הצדיק את הדרך הארוכה שנעשתה והם זכו לשבחים רבים על אירוע מקסים עם המון אנשים מאושרים שהיה להם טעים ונעים, גם בפה ויותר מזה - עמוק בלב.

 

 

 

 

 

 

מקוות שלא גרמנו לכן להיות רעבות מידי, כי אנחנו כבר הלכנו לחפש איזה משהו טעים לנשנש, לא לפני שנאחל מזל טוב לשקמה ואייל היקרים על יורש העצר הקטן שנולד לאחרונה!

 

♣♣♣

 

מקום האירוע: החצר הגדולה בקיבוץ מרחביה

קייטרינג ובר: אייל גימשי, החתן

שמלת כלה: פלורה

נעלי כלה: Budgley Mishka

איפור ושיער: מורן לוין

תכשיטים: אוסף פרטי

בגדי חתן: הוגו בוס

נעלי חתן: DC

טבעות נישואין: קאי

צילום: תומר יקותיאל

די ג'יי: אפי יוסף

רב: הרב משה הר נוי

מאת:כלות אורבניות
תגיות:
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)