שני ויואב, 27.8.13

23.10.13

 

כמות הסטייל והשיק אשר נוטפת מן הזוגות האורבניים שלנו לעולם לא מפסיקה להפתיע אותנו וכך גם הפעם, עם הזוג שמתארח אצלינו כאן היום, שני ויואב. 

 

 

 

 

 

 

די במבט אחד חטוף כדי להבין שהשניים מבינים דבר או שניים ברטרו מתקתק, כשהם עושים זאת עם טויסט רענן, המאפיין אותם ורק אותם (ראיתן את הזמנת החתונה ההורסת? אז היכונו היכונו לעוד - השפמפם של יואב, הקלאץ' ההורס של שני, ההתאמה המושלמת בין האודם לבין הלק על ציפורניה וזוהי רק ההתחלה-לה-לה…).

 

 

 

 

 

למען האמת לכל אווירת הרטרו הזו במקרה של שני ויואב יש מקורות מוצקים, שכן הם הכירו לראשונה בכיתה א' - מי היה מאמין?!? הזוג שלנו אמנם מכיר מילדות, אך האם זה אומר שהאהבה ניצתה כבר אז? לא ממש, כי רצה הגורל ושנה לאחר מכן עבר יואב עם הוריו לעיר אחרת, כשהשניים נפרדו לכמה שנים טובות.

 

 

 

 

שנים לאחר-מכן, בכיתה ט', נפגשו הם בשנית, הפעם בשבט הצופים. השנים חלפו, בני הזוג התבגרו והעיר תל-אביב קראה להם, לכל אחד מהשניים בנפרד. ומאחר ושניהם היו "הילדים החדשים בשכונה", הם נפגשו לעיתים קרובות עד שכבר לא ניתן היה להתעלם מהקליק שנוצר שם, עם ידידות ששודרגה במהרה למערכת יחסים של לבבות ואהבה.

 

 

 

 

אם תהיתן מה עושים השניים בחייהם נספר לכם כי שני מנהלת בר מסעדה בתל-אביב ואילו יואב - סטודנט לקולנוע, אשר מברמן בזמנו החופשי לצד עבודות כתיבה, עריכה ובימוי. את משימות החתונה חילקו השניים בצורה ברורה למדי, לא לפני שהחליטו יחדיו במה חשוב להם להתרכז ובמה קצת פחות. הפלייליסט של האירוע אגב, היה בין הדברים החשובים להם ביותר וכך גם תפריט השתייה, שכן שני ויואב ידעו שהם מעוניינים באורחים שמחים, ובחתן-כלה שמחים.

 

 

 

 

 

כמה שמחים? ככה! בדיוק ככה!

 

 

 

 

ולמרות שאנו יכולות לדבר על כל חתונה אורבנית עוד ועוד ועוד (ככה זה כשאתן נותנות לנו כל כך הרבה פרטים לאהוב) הגיע הזמן להיפרד לשלום, לא לפני שנעניק לכן עוד טעימה קטנה ומפנקת מן היום של שני ויואב:

 

 

מזל-טוב זוג אהוב ויקר! המשיכו לשמוח, לאהוב, ולפזר ניצוצות של אהבה לכל עבר. הם הגיעו ממש עד אלינו. תודה.

 

✦✦✦

 

מקום האירוע: גן אירועים מעלה החמישה

קייטרינג: סאזאן קייטרינג

שמלת כלה: הוזמנה דרך האינטרנט

נעלי כלה: שילה, TOMS

איפור: קרן קורתי

שיער: מספרה במלון בו התארגנה

אקססוריז לכלה: סיכת שיער - שלומית אופיר, קלאץ' - ליברינה

בגדי חתן: דורון אשכנזי

טבעות נישואין: cr jewelry

צילום סטילס: טלי ודבורה צילום

צילום וידאו: חן מכלוף

די' ג'יי: גל קדן - לסה פסה

מתנות לאורחים: צ'ייסרים ממותגים

מאת:כלות אורבניות