שני וגיא, 3.5.13

10.03.14

 

״את עדיין משוטטת בכלות אורבניות?״, שאל בן זוגה של שני לאחר שראה כי השיטוטים אינם פוסקים גם לאחר החתונה. אז כן, מדובר בתופעה שכיחה ביותר, במסגרתה כלות טריות רבות שבות לבקר בבלוג-מגזין שלנו שוב ושוב, לשאוב השראה ולחלום בהקיץ על היום שהיה. אנו בהחלט מודעות לתופעה הזו ולכן מחבקות אתכן תמיד, הכלות הטריות שלנו, ומזמינות אתכן לבלות ביחד איתנו עוד ועוד ועוד…

 

כפי שבוודאי הצלחתן להבין, בני הזוג שמתארחים כאן היום הם שני וגיא שנישאו בחודש מאי האחרון. השניים הכירו בקמפוס אוניברסיטאי, בעת שעבודות ובחינות מילאו את זמנם. עם סיום הלימודים, נסעו בני הזוג לצימר צפוני ושם, בין הנופים המוריקים, שאל גיא שאלה אחת שציפה הוא לשאול מזה זמן רב.

 

מאחר ששני היא פסיכולוגית במקצועה ואילו גיא הוא מהנדס, גם במהלך תכנון חתונתם הייתה בין השניים חלוקת תפקידים ברורה - היא זורקת רעיונות לאוויר ואילו הוא מבצע חישובים ומסכם את הדברים בטבלאות, האיזון המושלם. הבחירה בחתונת שישי כיפית, כזאת שנמשכת עד לשעות הערב המאוחרות, הייתה טבעית בעבורם, שכן הם ממש לא רצו שיום החתונה שלהם יסתיים במהרה!

 

את תחילתו של היום בילו השניים בהתרגשות ובהתכוננות, ולאחר מכן יצאו לטייל בנמל תל אביב שוקק החיים. ההתרחשויות לא פסקו לרגע, גם לא בהמשכו של היום ומן הרגע שהגיעו ללוקיישן בו בחרו להתחתן היו הם מוקפים בכל משפחתם היקרה ובחבריהם הטובים. כעת הם מוקפים בנו וגם בכן כלות יקרות, שקוראות את הפוסט בשקיקה… לשלב התמונות אתן כבר מוכנות?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ובכדי להמשיך וליהנות מן האווירה הבלתי רגילה הזאת שמאפיינת הן את תקופת תכנון החתונה ואפילו את התקופה שלאחריה, אנו מזמינות אתכן להצטרף לקבוצת הפייסבוק הסודית שלנו. את מי תפגשו שם? את כל הכלות האורבניות הכי מקסימות שיש, אנחנו מבטיחות.

 

✦✦✦

 

מקום האירוע: חגיגה בכפר

קייטרינג ובר: חגיגה בכפר

שמלת כלה: יואב ריש

איפור ועיצוב שיער: ורד ספיבק

נעלי כלה: Isradance

תכשיטים ואקססוריז: עגילים - אפרת קסוטו, פרחים לשיער - איחולים בפרחים

בגדי חתן: Malebox

נעלי חתן: Story

צילום: גלעד ומזל צלמים

בוטונייר לחתן: איחולים בפרחים

טבעות נישואין: ג׳קסון

מתנות לאורחים: קופסאות חתן וכלה עם סוכריות

די ג׳יי: איתי גלו, אטיסוטו

להקה: להקה אירית, קטיפה שחורה

 

מאת:כלות אורבניות