שני ואילן, היפים והאמיצים

14.07.16

אנחנו בטוחות שבדיוק כמונו, גם אתן רגילות לראות סרטוני היילייטס מהממים של כל מיני זוגות, או סרטונים מתוקים שמוקרנים במהלך החתונה עצמה ומגוללים את סיפור ההיכרות של הזוג - ומעט רקע על כל אחד מהם.

 

בדומה לזוגות אחרים, שני ואילן החליטו שגם הם יקרינו סרטון מיוחד בחתונה שלהם והתוצאה? סרטון מקסים ומרגש עד דמעות שצילם רביד שוחט מ-Velo, שעבד יחד עם הזוג על מנת לוודא שהוא יוצג לאורחים כהפתעה מוחלטת.

רביד, שצילם גם את החתונה של הזוג, סיפר שבאחת הפגישות המקדימות הם סיפרו לו שהם נבוכים מהמחשבה על ריקוד סלואו ולכן מעדיפים שבמקביל יתנגן משהו על המסכים ברקע ויסיט את תשומת הלב מהם.

 

ilan gallery 1

 

ilan gallery 4

 

לאחר שהוחלט על קונספט (בהשראת סרטון שראו אצל זוג אחר), נקבע תאריך לצילומים והזוג בינתיים קבע עם מאפרת. יום הצילומים היה ארוך, מפני שהוא כלל גם צילומי זוגיות רגילים (כולל איפור רגיל) וגם את צילומי הזוגיות המיוחדים - שלטובתם שני ואילן ישבו 3 (!) שעות באיפור.

 

ilan gallery 2

 

כל אחד מבני הזוג התאפר בחדר אחר על מנת שלא יראו אחד את השנייה ולכן המפגש שמצולם בסרטון הוא האמיתי לחלוטין.

 

ilan gallery 5

 

ilan gallery 6

 

השיר שמלווה את הסרטון, Young and Beautiful הוא בחירה מושלמת עבור הקונספט, כשבקולה המרגש לנה דל ריי שואלת בשיר שמתנגן ברקע: "Will you still love me when I'm no longer young and beautiful?" ובהמשך עונה על השאלה - "I know you will".

 

ilan gallery 7

 

ilan gallery 8

 

הסרטון המקסים הזה עורר המון התרגשות בקרב האורחים, שלא יכלו להסיר את העיניים מהמסך.אל תגלו לאף אחד, אבל אנחנו לגמרי מבינות אותם כי גם לנו התוצאה הסופית גרמה לדמוע מרוב התרגשות...

 

https://vimeo.com/173876070

 

הרעיון המקסים הזה מצליח להעביר בדיוק את המטרה לשמה התכנסו כל המוזמנים לחתונה והוא הבחירה של שני ואילן להעביר חיים שלמים יחד - גם כזוג אנשים צעירים, אבל גם בעתיד הרחוק, בו יזדקנו אחד לצד השני. אנחנו מקוות ששני ואילן יזכו להזדקן יחד בהרבה אושר ואהבה ומאחלות להם חיים מקסימים זה לצד זו.

 

ilan gallery 9

 

קרדיטים

צילום: Velo

איפור: אנסטסיה נובאק

מאת:כלות אורבניות
תגיות: