שמש שמש

05.06.13

 

הפייבוריט האמיתי שלנו בגזרת האקססורי שניתן להתקשט בהם ביום האירוע הוא ללא ספק האחד שמהווה חלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלנו, במדינתנו שטופת השמש - הלא הם משקפי השמש. הרי ידוע לכן כבר שהדברים הטובים ביותר נמצאים מתחת לאף ואילו הפעם הרחקנו לכת ומצאנו את הדבר הטוב הזה יושב ממש, אבל ממש על האף עצמו!

 

צילום: דויד סקורי

 

צילום: טלי ודבורה צילום

 

במשך הזמן שחולף אנו נתקלות ביותר ויותר צילומים מקסימים בהם אתן מתקשטות במשקפי שמש ולצידכן גם החתנים שלכן, אשר לרוב מאבוזרים באופן דומה. ומה זה עושה לצילומים? מוסיף כמובן ערך מוסף ותורם רבות לאווירה הכוללת בהתאם לסגנון הדגם בו בחרתן.

 

צילום: אלכסיי קודריק

 

צילום: גלעד ומזל צלמים

 

משקפי שמש כהים וגדולים או למשל משקפיים בסגנון חתולי, יכולים בקלות רבה לשדר אווירה זוהרת, מעין גלאם הוליוודי של פעם. משקפי שמש עם מסגרת פלסטיק עבה ומרובעת לעומת זאת, או אפילו משקפי טייסים, ייצרו לוק נונשלנטי עבור הכלות והחתנים שרוצים לשדר אווירה מעט יותר רגועה על סט הצילומים שלהם.

 

צילום: דויד סקורי

 

צילום: גלעד ומזל צלמים

 

הרעיון הוא פשוט, אפילו פשוט מאוד! באמצעות הבחירה בזוג משקפי שמש ניתן לשחזר תמונה ידועה או ליצור סיטואציה מצחיקה. זו גם ההזדמנות להתפרע בכל מה שנוגע לגוונים ואפילו לבחור במשקפיים נועזים יותר, בעלי מסגרת מעניינת או ידיות בגוון צבעוני, להם ניתן יהיה להתאים את הנעליים ואפילו את זר הפרחים.

 

צילום: דויד סקורי

 

צילום: אלכסיי קודריק

 

אם מתחשק לכן ליצור סדרת תמונות צבעונית ועליזה, היינו ממליצות לכן לבחור במשקפיים בגוון עז. העניקו לחתן שלכן זוג משקפיים בעלי גוון עז משלים ועם אביזר מנצח שכזה הדרך ליצירת סשן צילומים קליל, אופנתי ופוטוגני תהיה קצרה במיוחד.

 

צילום: דויד סקורי

 

ומכיוון שימי הקיץ העזים מתקרבים לקראתינו בצעדי ענק, זיכרו כי גם אלה מכן שקצת פחות אוהבות משקפי שמש חייבות להצטייד בהם אם ברצונן לעבור את יום הצילומים מבלי להסתנוור מקרני השמש.

 

צילום: דויד סקורי

 

צילום: טלי ודבורה צילום

 

היו בטוחות שהפוסט הזה הוא תחילתו של ידידות מופלאה עם האקססורי השווה הזה - שלבטח עוד יחזור ויככב כאן בחודשים הקרובים. הקיץ רק החל ואנחנו כאן בכדי לקבל אותו בזרועות פתוחות ובמשקפי שמש!

מאת:כלות אורבניות ולובה שרגא