שמרו ת'תאריך של לירון ואלון

17.02.15

הסופות שפקדו אותנו בשבועות האחרונים וגרמו לנו להתחפר עמוק בתוך השמיכה בבית, בהחלט לא הקלו על הזוגות האורבניים שלנו שחשקה נפשם בטיולים ואולי גם לתעד את עצמם תוך כדי. אך בסיומה של כל סופה מגיחה לה השמש הנעימה שמזכירה לנו שימי הקיץ עוד לפנינו - ואם בני הזוג יחד עם הצלם שלהם מספיק ספונטניים, הם יכולים לנצל את ההפוגה הזו לטובת טיול נעים וכמובן גם מזכרת.

 

 

 

 

זה בדיוק מה עשו בני הזוג לירון ואלון, יחד עם הצלם שלהם שי אשכנזי - אשר בזכות המזג הקליל של כולם, הצליחו להתארגן בספונטניות ברגע שראו כי יצאה השמש וכמה טוב שעשו זאת! כי ההתארגנות הזו הפיקה צילומי "שמרו ת'תאריך" באווירה מקסימה. הפרופ הבולט מכל בצילומים, הוא כמובן הלב הורוד שברעיון שלו לירון התאהבה לחלוטין ובאמצעות אביה הצליחה גם להוציא אותו לפועל. אך לא רק הלב הפך לתפאורה המושלמת כי אם גם העננים האפורים שליוו את השמש ואת לירון ואלון בדרכם - והוסיפו לתחושה החורפית אשר עולה מן הצילומים.

 

 

 

 

 

הכיף הגדול בצילומי חורף הוא שהטבע נמצא כעת במלוא יופיו - ירוק, עשיר וחי, מה שהופך גם אותו לרקע מושלם לצילומים. אז אם כבר בניצול נכון של המומנטום עסקינן, אז אין ספק שלירון ואלון היטיבו לעשות זאת מכל הבחינות, כשלרגליהם צמחייה ירוקה ושופעת - ומעל ראשם אותם עננים כבדים ואפורים.

 

 

 

רק נספר לכן שניצול נכון של הרגע הוא מושג שאינו זר לבני הזוג, שהרי כך בדיוק הם הכירו: אלון הגיע לביקור אצל חברו הפיזיותרפיסט, לירון הייתה המזכירה במקום וכבר בהחלפת המבטים בפעם הראשונה, הורגש חשמל באוויר - אותו ניתן לחוש כעת בצילומי. מאותו רגע הם פשוט ידעו שזה הדבר הנכון עבורם, להיות זו עם זה, ממש כמו בכל סיפורי האהבה היפים.

 

 

 

לירון ואלון היקרים, בדיוק כמו הלב הגדול שנשאתם איתם בצילומים, כך גם אנו אוהבות אתכם!

 

קרדיטים

 

צילום: שי אשכנזי

מאת:כלות אורבניות