שמרו ת'תאריך

12.06.14

 

אם יש נושא שאנו תמיד שמחות לכתוב עליו שוב ושוב, הלא מדובר ב״Save The Date״: יש בפורמט הזה משהו קליל וכיפי, מין אווירה לא מחייבת כזאת ביחס להזמנות החתונה הרשמיות ומעבר לכך מדובר בבמה מושלמת לצקת לתוכה קצת מן האישיות של הזוג בתוספת קורטוב של יצירתיות. (ואם אתן זקוקות להשראה בתחום הזה, קליק כאן ואתן מסודרות).

 

אז למרות שכבר הזכרנו פעמים רבות כל-כך את השימוש ב״סייב דה דייט״ וחלקנו עימכן דוגמאות מושקעות, משהו בכל זאת היה חסר לנו: מקבילה עברית לשם! נכון, אמנם תחילתו של המנהג בחו״ל והוא נועד לאפשר למוזמנים לשריין את תאריך החתונה, אך מכיוון שמדובר בטרנד של ממש גם בארץ - חשבנו כי מן הראוי שיעשה עלייה רשמית ויקבל שם ישראלי לכל דבר.

 

למרבה המזל, בקבוצה הסודית של ״כלות אורבניות״ נמצאות הבנות הכי מהממות ויצירתיות שיש, וכשחברת הקבוצה אפרת העלתה ״סייב דה דייט״ שכולו כחול-לבן ועליו הכיתוב ״שמרו ת׳תאריך!״, מיד ידענו שזהו. הוא נמצא! השם המתאים עבור הטרנד שסחף אותנו וגם אתכן לאחרונה…

 

כעת, אחרי שמצאנו את השם המתאים (ותודה לך אפרת היקרה!), חשבנו שהדרך הכי טובה לחגוג אותו תהיה באמצעות אוסף משובח של ״שמרו ת׳תאריך!״, כולו תוצרת הקבוצה שלנו. מ-ו-כ-נ-ו-ת?

 

 

שמרו ת׳תאריך של אפרת וניר: אחרי שערכנו היכרות עם ההשראה שמאחורי השם, הגיע הזמן להכיר מקרוב את ה״שמרו ת׳תאריך״ של אפרת. חוץ מהפונט והבחירה המרעננת של השם, אהבנו את הצבעוניות שעשתה לנו חשק לקיץ אמיתי. 

 

עיצוב: אפרת פרנק

 

 

שמרו ת׳תאריך של יניב ושירן: בני הזוג חיפשו אחר שפה ויזואלית צבעונית, קייצית וקלילה וכך נולד לו שמרו ת׳תאריך מאוייר המעלה חיוך על הפנים. יניב ושירן לבושים בבגדי חתונה, רכובים על גבי אופניים וכמובן גם כלבתם היפה ג׳ינגה חלק מן החגיגה!

 

 

עיצוב: יניב כהן

 

 

שמרו ת׳תאריך של תמר ועמרי: לעיתים היצירות המוצלחות ביותר נוצרות ברגע אחד מקרי ובלתי מתוכנן, בדיוק כמו אצל תמר ועמרי: בעת שבני הזוג טיילו להם באזור קמדן בלונדון, הם קיבלו לידיהם פלאייר ובו הזמנה לסט צילום תקופתי. מבלי לחשוב פעמיים, החליפו השניים את בגדיהם ואמרו ״סיי צ׳יז״ למצלמה.

 

צילום: סטודיו לונדוני

 

 

שמרו ת׳תאריך של שרון ורוני: הקסם והפשטות בשמרו ת׳תאריך האינפוגרפי של שרון ורוני הצליחו לכבוש אותנו לחלוטין. נפלא לראות כיצד העיצוב מצליח לטמון בחובו חמש שנות זוגיות, הצעת נישואין אחת ואפילו רמז לחתונת הטבע שמצפה לאורחים בסוף החודש הזה ממש.

 

עיצוב: שרון ושירי מרמור

 

 

שמרו ת׳תאריך של לרה וסרג׳יו: כשמגי הלברדורית הצטרפה לביתם של לרה וסרג׳יו, היא הפכה את בני הזוג למשפחה קטנה. לכן, זו לא הפתעה גדולה שהיא היתה זו שנבחרה לככב בתמונה, בעודה מקושטת בפרחים ומכריזה על תאריך הנישואין הקרב ובא של הוריה היקרים.

 

צילום: לרה קוריק

 

 

שמרו ת׳תאריך של שירה ותומר: הפעם יש לנו שמרו ת׳תאריך שהוא למעשה סרטון, הנועד להמחיש את תקופת הקסם של שירה ותומר בעת שהם מצפים ומחכים ליום חתונתם. ומאחר שמרגע הצעת הנישואין ועד ליום החתונה עצמו תחלוף קצת יותר משנה, רצו השניים ליצור סרטון שלא ישכח במהרה… (צילום ועריכה: קרן בן ציון).

 

 

 

שמרו ת׳תאריך של רעות ואלון: היא - נמוכה וקטנטונת, הוא - מבוגר ממנה בכמה שנים ולכן נחשב ל״זקן״ שבחבורה, וביחד הם יצרו שמרו ת׳תאריך מבדר המבוסס על המאפיינים שלהם ביחד וגם לחוד. אהבנו את הגישה הקלילה של בני הזוג, שהיטיבה לעשות שימוש בניואנסים החמודים שמאפיינים אותם. זה כל הכיף ביצירות מן הסוג הזה!

 

עיצוב: אלון בינמן

 

 

שמרו ת׳תאריך של אמיר ולירון: נוף פסטורלי, שמלת קרושה לבנה, כלבלב מתוק שאומץ רק שבוע קודם לכן וחיוכים מאוהבים למצלמה… אין ספק שעל סט הצילומים של אמיר ולירון ניתן היה למצוא את כל המרכיבים הדרושים להפקת ״שמרו ת׳תאריך״ מו-שלמת.

 

 

צילום: ארז בניסטי

 

 

שמרו ת׳תאריך של הילה ואורי: להילה ואורי יש אורח מיוחד המבקש לשריין את תאריך החתונה, הלא הוא אייל משופם שצפוי ללוותם בכל תהליך המיתוג של האירוע. לכן, כשבני הזוג מבקשים: ״Save the date deer!״, הלא מדובר במשחק מילים עם קריצה לכל אותם איילים ושפמים המרכיבים את חיי היומיום של בני הזוג, כמו האייל הצבעוני שתלוי על אחד מקירות ביתם והשפם שמעטר את שטיח הכניסה.

 

עיצוב: המיתוגיה

 

 

שמרו ת׳תאריך של שיר ודני: זוכרות שבישרנו לכן לא מכבר על טרנד הראשים המחופשים? אז הנה הוא מככב לו כאן ב״שמרו ת׳תאריך״ של שיר ודני אשר החליטו לחבוש על ראשיהם מסכות מפוקסלות אותן הכינה שיר בעצמה לכבוד חג הפורים. התחפושות הללו העניקו לתמונה טויסט מבדר ורענן שתואם בצורה נפלאה את בני הזוג הקלילים.

 

צילום: ערן

 

 

שמרו ת׳תאריך של שירה ואלון: מה עובר לכן בראש למשמע המילה ״save״? אם אתם זוג מתכנתים סביר להניח שאי שם במחשבותיכם יעלה גם אימג׳ של דיסקט! האייקון הזה שבאמצעותו אנו שומרים מסמכים חשובים הוא הכוכב האמיתי ב״שמרו ת׳תאריך״ של שירה ואלון. כל-כך מקורי!

 

עיצוב: שירה ויינברג

 

 

שמרו ת׳תאריך של אינה ובן: כמה חבל לנו שלא בכל יום פורים… בעצם הכלות שלנו ממש לא צריכות את חג הפורים בכדי לחבוש מסכות משעשעות של ראשי סוסים ולעשות סופר-כיף בצילומים! סשן ה״שמרו ת׳תאריך״ של אינה ובן נערך בשדות חיטה כאשר מי שגנבו את ההצגה היו מר וגברת סוס - הכי טרנדי וצבעוני שיש.

 

צילום: יואב כרמון

 

 

שמרו ת׳תאריך של אלונה ויניב: כל זוג זוכר את סיפור ההיכרות שלו בצורה קצת אחרת ותמיד מתלווה לכך הזווית שלו והזווית שלה. אלונה ויניב החליטו להציג את הסיפור הזה משתי הזוויות, וליצור סרטון שגם לנו לצחוק עוד ועוד! מטרתם של השניים היתה למשוך את תשומת ליבם של האורחים שלהם לקראת החתונה שתתקיים בחצי גמר המונדיאל (צילום: שי אוסקר, Oscar Pro).

 

 

 

ים של צבעים, טקסטים, עיצובים ושלל רעיונות קטנים וגדולים כיכבו כאן בפוסט, אך המכנה המשותף הוא אחד: אנחנו באמת כבר לא יכולות לחכות לחתונות היפות שלכן, כלות אורבניות שלנו! ואם גם לכן יש ״שמרו ת׳תאריך״ שתרצו לחלוק איתנו, אתן כמובן יותר ממוזמנות!

 

מאת:כלות אורבניות