שמח בחתונה של קורל ואיתי

16.06.16

 

בדרך כלל, יוצאים לפרויקט "תגלית" כדי לבנות קשרים עם חבר'ה מחו"ל. במקרה של קורל ואיתי הטיול המשותף אליו יצאו כחיילים, הסתיים בחתונה אורבנית מהממת - שהדרך אל החתונה היתה עמוסה פיתולים וטוויסטים בעלילה.

 

 עיצוב חתונה

 

כשהם הכירו - לקורל היה חבר אחר ואיתי והיא שמרו על קשר ידידותי (עד כדי כך שהיא אפילו רצתה לשדך אותו לחברה!). חצי שנה לאחר מכן, בזמן ששניהם טיילו בחו"ל, קורל נפרדה מהאקס והציעה לאיתי להצטרף אליה ולחברות בטיול לנפאל. למרות שציפתה שיסרב, איתי נענה בחיוב וטייל איתן במשך חודש שבמהלכו קורל פיתחה אליו רגשות. בסיום הטרק האחרון שעשו יחד, איתי שלף מהתיק מכתב בן 4 עמודים בו התוודה על אהבתו אליה עוד מימי תגלית והשאר - כמו אתן יודעות - היסטוריה.

 

koral gallery 2

 

הצעת הנישואין התרחשה בחודש ספטמבר האחרון, בזמן שהזוג התכונן לצאת לריצה. קורל סיימה להתלבש בבגדי הספורט בחדר השינה ויצאה אל המטבח, שם חיכה לה איתי ליד השולחן שעליו הונחו קלפים ועליהם תמונות. כששאלה אותו מה קורה, הוא אמר לה שהוא רוצה לשחק איתה משחק קטן ולמרות שזה נראה לה מוזר - היא זרמה.

 

נעלי כלה

 

דרך הקלפים איתי ביקש לספר את סיפור אהבתם בעבר, בהווה ובעתיד. לבסוף הוא כרגע ברך בהתרגשות וביקש ממנה להינשא לו. היא כמובן הסכימה והם החלו בארגון החתונה.

 

שמלת כלה

 

קורל סיפרה לנו שהמון חברים ובני משפחה נרתמו לעזור בהפקת החתונה: חברה אחת היא זו שיצרה את המיתוג הגרפי של החתונה, משפחת הכלה סייעה בהכנת העיצוב וחבר של איתי דאג לצילומי זוגיות מקדימים במדבר.

 

koral gallery 5

 

מאוד אהבנו את שמלת הכלה הנינוחה והיפה של קורל. הבחירה בתסרוקת אסופה המקושטת בצמות ופרחים היא בחירה נהדרת, שמוסיפה לה המון חן והולכת נפלא עם השמלה והאיפור. גם זר הפרחים העדין - שכלל פרחי קאלה בלבד, היווה תוספת נהדרת למראה כולו.

 

koral gallery 6

 

הרב שחיתן את הזוג הוא הרב בנימין חן, דודה של אם הכלה ומי שחיתן את ההורים של קורל לפני 26 שנים. לדברי הזוג, החופה היתה מרגשת, חוויתית ומשמעותית מאוד.

כמו שאתן יכולות לראות מהתמונות, קורל ואיתי מאוד אוהבים לצחוק יחד. בזמן שהם לא לומדים (הוא - הנדסת בניין והיא - קלינאות תקשורת), הם אוהבים לטייל ולבשל אוכל הודי.

 

koral gallery 7

 

שמלת כלה

 

koral gallery 9

 

koral gallery 10

 

koral gallery 11

 

koral gallery 12

 

koral gallery 13

 

koral gallery 14

 

koral gallery 15

 

koral gallery 16

 

koral gallery 17

 

koral gallery 18

 

לנו לא נותר אלא לאחל להם שאהבתם תמשיך לצמוח לאורך השנים ושתמיד הם יצחקו ביחד. מזל טוב חמודים!

 

קרדיטים
מקום האירוע: גן הפקאן
עיצוב: משפחת הכלה והאולם
קייטרינג: גן הפקאן
מוסיקה: אודי ליבנה-חברת אקטיקה
בר: אולם+מספר משקאות בודדים שהזוג הביא באופן עצמאי
צילום סטילס: איגור לובנסקי
צילום וידאו: תומר פוקס
שמלה: טורה
איפור: רוני אבן
עיצוב שיער: רוני אבן 
טבעות: צדוק יהודה
נעלי כלה: רוני קנטור
נעלי חתן: רוברטו
תכשיטים: עגילים - sigal shaked
הזמנות / מיתוג: איריס זיבנברג
עורך טכס: הרב בנימין חן (שחיתן גם את הורי הכלה)
חוויות: מגנטים - לירן קינן
DIY: שולחנות באולם ובקבלת הפנים - הכלה ומשפחתה הקרובה, עמדת ברכות, פינוקים בשירותים
מתנות לאורחים: עציצים, פחיות שימורים שהיו חלק מעיצובי השולחנות באולם ובקבלת פנים, עוגיות בישקוטי home made שנאפו ע"י אם הכלה וחברתה
קרדיטים נוספים: אבישג יערי - מנהלת החתונה, חברי הכלה שסייעו בסידור האולם

 

 

מאת:כלות אורבניות