שלוש פלטות צבעים להשראה

19.08.14

 

צבעים, יש בהם משהו קסום שמצליח ת-מ-י-ד להעלות חיוך על פנינו. כל צבע נתפס אצלינו כעולם ומלואו, כל אחד ואחד מהם מתקשר בתודעה למשהו אחר: זכרון, תחושה, חוויה כזאת או אחרת. השילוב בין כמה צבעים יחדיו יוצר אווירה של ממש ולכן כמעצבת וכאדריכלית, אנו מאמינות שהבחירה בפלטת צבעים היא העומדת למעשה בבסיסו של כל אירוע באשר הוא.

 

כאשר אתן פונות אלינו ומתייעצות עימנו כיצד לגשת למלאכת העיצוב, אנו ממליצות לכן בחום לבחור תחילה בצבעים אשר ילוו את האירוע על מרכיביו השונים. בחירה בצבע ראשי, אשר אליו ניתן לצרף צבע נוסף, שניים ולעיתים אף שלושה, יכולה להיות נקודת מוצא נפלאה שתקל עליכן את המשך התהליך.

 

פלטת צבעים מרעננת לחתונות קיץ. בלוקיישן סמוך לים הפתוח, על גג יפואי או בריכה.

 

לאחר שבחרתן בצבע המרכזי (משימה לא פשוטה כלל וכלל, אך בסוף זה קורה!), ניתן לבחור בצבעים משלימים, כשהמלצתינו היא להשתדל ולייצר פלטת צבעים הרמונית ועשירה עד כמה שניתן. בצורה הזאת, פלטת הצבעים תוכל ללוות אתכן בכל שלב ושלב, מבלי להשתלט ומבלי להימאס עליכן במהרה.

לדעתנו, פלטת צבעים טובה היא כזו שלוקחת בחשבון את כל המרכיבים של עיצוב האירוע ומאפשרת חופש פעולה עיצובי וכן תקציבי. בחירה בתוספת של צבעים נייטרלים לפלטה יכולה להתגלות כשימושית ביותר כאשר למשל מגלים שבמקום בו בחרתם לערוך את האירוע מספק לכם מפות בצבע לבן או שחור. הבחירה בין השניים תהיה קלה ופשוטה ואופציית "ברירת המחדל" תהפך להיות חלק מהשפה העיצובית של כל האירוע. בעצם, כל תהליך קבלת ההחלטות הופך להיות פשוט וקל הרבה יותר.

 

פלטת צבעים שאבי שיקית. לחתונות DIY בלוקיישן טבעי ונינוח כמו בחצר של ההורים, בחווה אורגנית, או באמצע היער. צ'ירס!

 

החלטנו להרים את הכפפה וליצור עבורכן מספר פלטות צבעים היכולות להתאים לשלל חתונות בעלות מוטיבים עיצוביים כאלה או אחרים, בהתאם למקום בו החתונה תתקיים. אנו רואות קשר גדול בין בחירת הלוקיישן לבין האווירה של כל האירוע כולו! בעיננו, פלטת הצבעים צריכה להתאים ללוקיישן, להחמיא לו ולהשלים אותו. כפי שתראו באינפוגרפיקות שיצרנו, ניתן להשתמש באותה פלטת צבעים אחת בכמה אופנים. בכל "הצעת הגשה" שכזו תוכלו לראות תמהיל אחר של שילוב הצבעים השונים. האפשרויות הן פשוט אינסופיות!

פלטת צבעים בניחוח חו"לי. לחתונות בקונספט מסביב לגלובוס. מושלם לחתונות בלוקיישנים אורבניים במיוחד.

 

וכיצד משתמשים בפלטות אשר יצרנו? הן יכולות ללות אתכן כבר משלב ההזמנות ומיתוג החתונה, דרך האאוטפיטים שלכן ושל החתן האורבני שלצידכן, פתקיות ההושבה, מרכזי השולחן, החופה, המתנות לאורחים ועד לפרטים הקטנטנים ביותר. הבחירה כיצד לשלב את הצבעים הנבחרים באירוע לחלוטין תלויה בכן וכמובן שגם אנחנו כאן על מנת לסייע בכל שאלה ועניין. ואתן, אל תהססו ולו לרגע!


מאחלות לכן חתונה צבעונית ושמחה,
נשיקות! 

מאת:כלות אורבניות