שלוש אפליקציות החובה לחתן האורבני

12.08.12

 

אין ספק שהכלות האורבניות הן אלו שמתבקשות לטפל ברוב הסידורים לקראת יום האירוע, אך לא מדובר בכלל ברזל. אנחנו בעד חלוקת נטל שווה ומאמינות שגם החתנים יכולים ולעיתים גם רוצים לקחת חלק פעיל בהכנות. על מנת לאפשר לכן, חתנים יקרים, להכין את עצמיכם כראוי ליום האירוע, נבקש מכם לשלוף את הסמארטפון או את הטאבלט שלכם. כן, אותו מכשיר שב'אזרחות' משמש אתכם לצורך בדיקת מיילים, התכתבויות עם האהובה או משחקי אנגרי בירדס, יהפוך כעת לחבריכם הנאמן בעת תכנון האירוע. אנחנו כבר מכירות את התופעה והגיע הזמן שגם אתם תכירו - אפליקציות חובה לכל חתן!

 

TieSight

קוד הלבוש המקומי מאפשר לרוב גברברי ארצינו להגיע לבגרות מבלי לדעת לקשור עניבה. את העובדה הזו אפשר לאהוב או לא לאהוב, אך בהחלט לא ניתן להתווכח עם עצם קיומה. מי שלא נולד עם גינוני קשירת העניבה בילט אין, בוודאי ימצא את האפליקציה הבאה כמאוד יעילה: האפליקציה משקפת את האימג' שלכם עם העניבה על גבי המסך. באמצעות הוראות ואפשרות להפוך את האימג' על פניו במידה ואתם שמאליים, תוכלו ללמוד צעד אחד צעד כיצד קושרים עניבה למופת, כדי שתיראו אלגנטים ואורבנים בדיוק כמו הכלה שלצידכם.

 

צילום מסך

 

האפליקציה תלמד אתכם כיצד לקשור עניבות במספר סגנונות, כמו לדוגמא Windsor או סגנון Pratt ולמתקדמים שביניכם, בעבור רכישת הגרסא המלאה, ישנם גם מדריכים המלמדים כיצד לקשור עניבת פפיון. מאחר שהמראה המוקפד מככב כעת במרבית האירועים, תופתעו לגלות עד כמה האפליקציה הזו תהיה שמישה ותעזור לכם לרענן את הזיכרון גם לאחר שתשלטו במלאכה.

 

צילום מסך

 

The Tuxedo Builder

את ההמלצה נפתח הפעם בקריאה נרגשת: אנא פתחו עבורינו אפליקציה דומה בגירסה ישראלית! ועד שזה יקרה, ניאלץ להשתמש באפליקציית הטוקסידו לאייפד בגדר השראה בלבד, שכן האפליקצייה מיועדת לתושבי חו"ל ולכן לא ניתן להשיג את הפריטים המופיעים בה.

 

ומדוע היא כל כך נהדרת? משום שהיא מאפשרת לחתן לשחק עם אפשרויות הלבוש שלו ולהרכיב חליפת טוקסידו מא' עד ת', על שלל האקססוריז הקטנים שמשלימים את ההופעה. האפליקציה מאפשרת לכם לבחור חליפות לפי פלטות גוונים ולאחר מכן לרדת לרזולוציות של בחירת הג'קט, הווסט, המכנסיים וכו'. לבסוף האפליקציה מאפשרת לאתר את הפריטים שנבחרו בקפידה מתוך רשימת החנויות השונות. האופציה האחרונה היא כאמור לא רלוונטית עבורכם, אך שאר האפשרויות בהחלט יכולות להוות מקור להשראה ולאפשר לכם לבחון לאיזה סגנון אתם מתחברים.

 

צילום מסך

 

The Alpha Groom

האפליקציה הבאה תהפוך אתכם בן רגע לחתני אלפא: אלה שיודעים מה לומר ברגע המתאים, שולטים ביד רמה בכל הסידורים הקשורים באירוע וכל זאת על מנת להבטיח שהכלה האורבנית שלכם תהיה שלווה ונינוחה. כולנו יודעים שעל מנת להפוך לחתן אלפא דרושה מעט אבקת קסמים וזה בדיוק מה שהאפליקציה מספקת: טיפים ועצות רלוונטיות לכל שלב בתהליך ארגון האירוע. The Alpha Groom מתייחסת למטלות ותחומי האחריות שהחתן לרוב לוקח על עצמו ומעניקה לו ארגז כלים שיאפשר לו לסיים את המטלות בהצלחה.

 

 

 

האפליקציה עצמה תושק במהלך חודש אוגוסט ולכן אנחנו ממליצות שבינתיים תאמצו את דרך האולד סקול ותכינו לעצמיכם רשימות ובהן כל הנושאים שעליכם לטפל בהם עד היום עצמו. הרי רובינו לא זקוקות לחתן אלפא כמו באפליקציה, אלא רק לחתן אוהב שתמיד משתדל.

 

חתנים אורבניים יקרים, ספרו לנו, האם גם לכן יש כמה אפליקציות סודיות שמסייעות לכם בהכנות?

מאת:כלות אורבניות ולובה שרגא