×

אזהרה

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 97

שלושה סרטונים להשראה

12.09.13

 

אם חשבנו לרגע קל שתיבת המייל שלנו היא המקור הבלעדי שמספק לנו הפתעות מכן וגם מכם, מידי יום ביומו - אז טעינו ובגדול! בחודשים האחרונים עמוד הפייסבוק שלנו ותיבת המסרים שבו גדושים בכל הדברים שרק קהל כמוכם יכול לשתף אותנו בהם. השיתופים הללו מספקים לנו דקות ארוכות של השראה והתמוגגות, ולכן החלטנו ללקט את המקבץ האחרון שקיבלנו ולחלוק אותו עימכם.

 

נתחיל מסרטון הסייב דה דייט של מורן וניר, שהוכיחו איזו תוצאה נפלאה מתקבלת כשחושבים קצת אחרת, "מחוץ לקופסא". הרעיון אשר עומד מאחורי הסרטון היה לקחת שלל פרטים קטנים ולהוציאם מהקונטקסט המתבקש. כך למשל, השמלה הלבנה שתלויה היא בעצם כביסה, הטבעת היא מחזיק מפתחות ואפילו מה שנראה כהינומה מתגלה למעשה כוילון. 

 

צילום: צילום מסך

 

מאחורי הסרטון עומדת אור פורת, האחיינית של ניר וסטודנטית לעיצוב גרפי בבצלאל ומורן, הכלה לעתיד, בוגרת לימודי עיצוב פנים במכון הטכנולוגי בחולון. שיתוף הפעולה הזה בהחלט הוליד תוצר מקסים.

 

 

מוכנות לשיתוף הבא? מאז שתוסף הסרטונים של האינסטגרם נכנס לפעולה (מכירות את האינסטוש שלנו? זה הזמן…) זכינו כולנו במימד חדש ומרגש, מימד של תנועה. בזכותו יצא לנו לפגוש בסרטון ברכות החתונה בו שיתפה אותנו לי הופמן על גבי דפי הקיר שלנו. מדובר בסרטון שמאחוריו עומד רעיון פשוט ונפלא: כל הברכות שכותבים האורחים נסרקות לכדי ספר אחד, שהופך למזכרת משמחת שעתידה ללוות אתכם עוד שנים ארוכות.

 

צילום: צילום מסך

 

אחרון חביב הוא "הסרטון" של התקופה האחרונה, אחד כזה שהצליח לעורר התפעלות רבה ברשת ועל שיתופו עימנו אנו חייבות תודה לעמוס וטורי אשר הדביק לנו אותו על הקיר. מכירות את תאי הצילומים באירועים? המקום שבו האורחים יכולים להתקשט בכל מיני אקססוריז מדליקים ולהשתעשע? מסתבר כי בארה"ב החליטו להפוך את סשן הצילומים הזה למשהו קצת אחר. 

 

צילום: צילום מסך

 

החוויות המשעשעות של המצטלמים תועדו בהילוך איטי, והתוצאה? מפתיעה, מצחיקה ובעיקר מקסימה. מקסימה באמת! יש לנו הרגשה שסגנון הצילום הזה הולך להפוך לטרנד בזמן הקרוב מאוד והאמת היא שאנו כבר לא יכולות לחכות עד שהוא יגיע למחוזותינו כדי שגם אנחנו נוכל לעשות פרצופים אל מול המצלמה ולצפות בהם לאחר מכן בסלו-מושן!

 

 

כן, כן, הרגע הזה שוב הגיע… הגענו אל סיומו של הפוסט ואתם בהחלט צודקים - הזמן טס, כל-כך טס כשנהנים! תודה לכל מי שבחר לשתף אותנו, היה לנו הכי פאן שיש.

מאת: