שלג, ויקינגים והזוהר הצפוני: צילומי זוגיות חורפיים ומושלמים בלפלנד

29.11.18

צילומי זוגיות שלוקחים את הסגנון המיוחד לאקסטרים הם משהו שאנחנו מאד אוהבות. הצעת הגשה שנציג בפניכן מיד מתאימה לאלו מכן שמחפשות את האקסטרה, הסטייל שבאמת לא רואים בכל יום, כזה שיוצר צילומים שאין מילה אחרת מלבד ׳וואו׳ שניתן לכנותם בה - ועל הדרך היא משלבת אופציה להינשא במקום ממש מגניב.

 

 

הקונספט המדובר הזה הוא של חתונה אזרחית וצילומי זוגיות בלפלנד. כן, המקום הסופר קפוא ומהמם הזה שניתן לראות בו את הזוהר הצפוני. הצלם אסף קליגר, שמזה 4 שנים עובר ללפלנד לתקופה של שלושה חודשים כדי לצלם חתונות של זוגות מכל העולם, חשף בפנינו את האפשרות המדהימה הזו ופשוט היינו חייבות לחלוק אותה איתכן.

 

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

מתוך הפינצטה שלנו

 

gallery 1

 

מתי מומלץ לנסוע?

 

ההמלצה של אסף קליגר היא לנסוע בין החודשים דצמבר לאמצע מרץ. זו גם התקופה הכי טובה בכל הנוגע לראות של הזוהר הצפוני. כך, אם יתמזל מזלכן, אולי תוכלו לזכות בתמונה מדהימה וזוגית כשהוא מופיע ברקע.

 

 

gallery 1

 

gallery 1

 

מהם הלוקיישנים המומלצים?

 

מלון הקרח השבדי ICEHOTEL הוא הספוט העיקרי בו אסף קליגר עורך צילומי זוגיות. המלון נבנה בחודש נובמבר ונמס בחזרה אל הנהרות בסביבה בחודש אפריל. במהלך התקופה הזו מגיעים זוגות מרחבי העולם כדי להתחתן בחתונה אזרחית בלפלנד השבדית.

 

 

המלון מציע אופציות שונות לזוגות, ביניהן, חתונה שתיערך בהיכל מקרח (שכמובן, נבנה על ידי אמני קרח שונים), ולאחר מכן הזוג יוכל להמשיך אל צילומים בחדרי קרח מעוצבים, ביערות המושלגים של לפלנד וכפרי סאמים אותנטיים. אופציה נוספת היא חתונה אזרחית בסגנון ויקינגים ומשחקי הכס: מזחלות כלבים לוקחות את הזוג מהמלון לסיור לילה ביערות של לפלנד ובהמשך יגיעו אל בקתה מבודדת באמצע היער, בה נערך הטקס לאור הזוהר הצפוני.

 

 

gallery 1

 

gallery 1

 

מה בגזרת האאופיטים?

 

ההמלצה שלנו, באופן לא מפתיע, היא לבחור בכל פריט לבוש מחמם שתוכלו לרכוש. קחו בחשבון ששמלת כלה סטנדרטית פחות תתאים כאן, וזו ההזדמנות שלכן להגשים את כל החלומות האופנתיים שלכן בטמפרטורות נמוכות. מעילים ענקיים ופלאפיים, מגפיים מהממים, כובעים אלגנטיים ועוד ועוד. זה המקום שלכן להתפרע.

 

gallery 1

 

gallery 1

 

 

נשמע לכן כמו אופציה מגניבה? מוזמנות להתייעץ עם אסף קליגר על הכל!

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: