שי ואדם, 6.6.14

19.06.14

 

פעמים רבות אתן פונות אלינו ושואלות לגבי חתונות קונספט, כאשר השאלה המהותית ביותר היא… ״אז איך בוחרים את הקונספט עצמו?״. במצבים שכאלה אנו בדרך-כלל משיבות לכן כי מדובר בעניין אינדיבידואלי לגמרי ואת ההשראה ניתן למעשה לשאוב משלל מקומות.

 

 

 

קונספט החתונה יכול להתבסס על תחביב משותף של בני הזוג או על אהבה גדולה של אחד מהם. הוא יכול להתחיל בהשראה שמעניק מקום האירוע עצמו ועוד ועוד, רק רצוי וממולץ לבחור בנושא אחד בכדי לא להתפזר וללכת איתו עד הסוף ממש.

 

 

 

שי ואדם, בחרו עבור חתונתם בקונספט ייחודי המבוסס על אורח חיים שלם, אורח חיים פרוטריאני, שהיה גם זה שהכיר בינהם ומאז הם חיים יחדיו ואיתו באהבה רבה, כשהם מוקפים בפירות צבעוניים וטעימים.

 

 

 

ארבעה חודשים לתוך ההיכרות הציעה שי לאדם להינשא לו, במהלך סדנה בה לקחו חלק השניים, וכך החלה שנה שלמה של תכנוני וארגוני חתונה - החתונה הפרוטריאנית הראשונה מסוגה בעולם כולו! מאחר שלבני הזוג היה חשוב לשקף את אורח חייהם בצורה הכי נאמנה שאפשר, הם שמו דגש על כל פרט ופרט, החל מהעיצוב ועד כמובן לתפריט הקולינרי.

 

 

 

את החתונה הם החליטו לקיים בחצר ביתית, כשהם תכננו את האירוע החל משלבי הבסיס ועד לפרטים הקטנים והגדולים. התזמון שנבחר היה שישי בצהריים, יום מואר ושמשי תחת קרני השמש, מה שהרגיש כבחירה האולטימטיבית עבור בני הזוג הבלתי נשכחים שלנו.

 

 

 

הפירות היו כמובן מוטיב חוזר לאורך האירוע, החל מעמדת הצילום בה חולקו פרופס בדמותם של פירות ועד לשולחנות אשר קושטו בעובדות טריוויה לגבי הפירות, ואפילו כרטיסי ברכה אותם ניתן היה לתלות על גבי העצים.

 

 

 

 

החיבור לסביבה הורגש מכל עבר וגרם למוזמנים להכיר את שי ואדם קצת יותר לעומק ובעיקר לחלוק עימם את אהבתם זו לזה. החופה עצמה היתה צבעונית ופרחונית, ואילו את טקס החופה חיברה שי כשבשיאו ניטע עץ חדש על ידי בני הזוג, עץ שכמובן סימל את אהבתם.

 

 

 

 

 

 

 

מקומות הישיבה האלטרנטיביים איפשרו לכל אחד מן האורחים לבחור את מקומו וחיזקו את התחושה הקלילה והמשוחררת שהשתררה באוויר, וכללה גם פלייליסט שנבחר בקפידה וכלל שירים מהסיקסטיז ועד הניינטיז אשר הביאו את האורחים ממש במהרה אל רחבת הריקודים.

 

 

  

וכיצד זה מרגיש אחרי שנה שלמה של ציפייה? שי מספרת לנו (עם חיוך גדול!) כי למרות ההשקעה האדירה בחתונה, בסופו של דבר הכול התגמד בשנייה בה פגשה את אדם באותו היום, יום חתונתם. כי הרי זה מה שבאמת חשוב.

 

שי ואדם, עשיתם לנו חשק אדיר ל… פירות! ולעוד כמה וכמה חתונות בלתי נשכחות שכאלה - תודה!

 

✦✦✦

 

מקום האירוע: חצר ביתית במושב מגשימים

שמלת כלה: קארין צור

איפור ועיצוב שיער: ליאט בן שמשון

תכשיטים ואקססוריז: גל רכס

בגדי חתן: זארה

צילום סטילס: רועי שפרניק

צילום וידאו: אדם שרז

עיצוב: מעיין כרמי מבמבי עיצוב אירועים בשילוב פריטי DIY שהכינה שי, הכלה, Blush

הפקה: מורן גולדשטיין

הזמנות: אדם, החתן

מוסיקה: נאור נוריאלי

עורך הטקס: אחיו של החתן

 

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)