שיר ובן, 27.9.13

23.12.13

 

את בוקר יום שני בשבוע אנו פותחות אט אט, לוקחות נשימה עמוקה, מותחות את הידיים אל-על וצוללות היישר לפוסט חדש בקטגורית ״חתונות אורבניות״ האהובה, עם חתונתם של שיר ובן.

 

ספרו לנו סיפור, שיר ובן, גלו לנו ולכלות האורבניות שלנו מי אתם! והנה זה מתחיל: בתקופת היכרותם היתה שיר בעליו של משרד יח״צ צעיר העוסק בתחום הקולינריה ואילו לבן, מספר מסעדות בת״א. מזהות את הקשר? העולם העיסקי והאהבה המשותפת לאוכל, ללא ספק היתה זו שגרמה לדרכים של השניים להצטלב, תחילה במבטים ולאחר מכן בזוגיות עשירה ומרגשת.

 

 

 

 

מיותר לציין שבנפרד וגם ביחד, חולקים שיר ובן תשוקה אמיתית לחומרי גלם טובים, יין איכותי והבנה כללית שאוכל הוא לא רק מזון לגוף, אלא גם לנשמה - זו תרבות, אומנות, טקס שלם. האוכל, כמובן ששיחק חלק חשוב מאוד באירוע של השניים, אך לשם עוד נגיע, אנחנו לוקחות את היום באיזי, זוכרות?

 

 

 

 

הצעת הנישואין הגיעה בתזמון מושלם, בסיומו של שבוע עבודה מתיש ועמוס, כזה שהותיר את שיר חסרת אנרגיות לחלוטין. כל זה השתנה ברגע אחד, בשנייה בו נכנסה היא לפתח דירתם וגילתה שזאת הפכה לחממה של ורדים: מאות על גבי מאות של ורדים לבנים פוזרו ברחבי הבית ושימשו תפאורה מושלמת לבן שכרע ברך ושאל את השאלה הגדולה.

 

 

 

 

בנוסף לאהבתם העצומה לאוכל, שיר ובן מאוד (אבל מאוד!) אוהבים את הים ואף מגדירים את נמל ת״א בתור ביתם השני. באחד משיטוטיהם באזור שמו לב השניים לרציף מקסים שנחצה על ידי מנוף עצום מימדים וכבר אז השתעשעו בני הזוג ברעיון להינשא שם.

 

ככל שחלפו הימים, הרעיון שהיה נראה מופרך מידי בתחילה (שכן מעולם לא נערכו בו אירועים) החל להתגבש לכדי אירוע של ממש, אירוע שהכיל את שלוש המרכיבים החשובים ביותר עבור השניים: אוכל, משפחה וחברים וים כמובן.

 

 

 

 

כראוי לאירוע שנחגג על שפת הים, גם הסטיילינג של המקום היה בצבע השמיים הכחולים ובסגנון ימי, בזכות האלמנטים שנבחרו כמו למשל מפות מפוספסות בצבעי כחול נייבי ולבן, כסאות עץ טורקיזיים, פרחים כחולים ומגדלור מוקף אלמוגים שהוצבו במרכזו של כל שולחן.

 

את כל היופי הזה כיסו יריעות בד גדולות ושרשראות קטנות של נורות שהאירו את המקום ויצרו את האווירה המתאימה. גם התפריט כמובן היה בהשראת הים ולכן הוגשו המון דגים ופירות ים, יאסו!

 

 

 

 

 

אם תהיתן כיצד עורכים אירוע בלוקיישן שכזה נספר לכן כי תהליך הנפקת האישורים והעמדת האירוע על הרגליים היה מורכב וארוך, אך בזכות האנשים הטובים שהקיפו את בני הזוג - החלום הפך למציאות והוקמה לה טברנה יוונית לתפארת בלב ליבה של ת״א, כשאפילו העוברים והשבים בנמל נצמדו למעקה בכדי לשמוע את טקס הנישואין של שיר ובן.

 

 

 

 

 

 

 

גם הפעם לא יכולנו שלא לבקש מן השניים לסכם את היום שעבר עליהם: ״זה היה באמת היום הכי מאושר בחיים שלנו. אכלנו נהדר, רקדנו בטירוף וזכורה לנו חתונה מקסימה שהתחילה בצהרי יום שישי בארוחה גדולה ונסתיימה אי שם בלילה אחרי מסיבה נהדרת״.

 

 

 

 

 

שיר ובן, זוג אורבני יקר שלנו, האירוע שלכם עורר בנו חשק עז לנצל את יום השמש החמים הזה ולקפוץ לסיבוב קטן במזח. ליהנות מן האוויר הצח, הים הנפלא ולהיזכר באירוע המשובח שלכם. מזל-טוב!

 

◈◈◈

 

מקום האירוע: המזח הדרומי נמל ת״א

קייטרינג: רן שמואלי

בר: ספיריט

שמלת כלה: אוסי פרי חדש

נעלי כלה: בוטיק המרתף

איפור, עיצוב שיער וסטיילינג: גילי אלגבי

תכשיטים ואקססוריז: SAGA - שגית רביבו

טבעות נישואין: HYDRA

בגדי חתן: AMOR

נעלי חתן: AMOR

צילום סטילס: אייל ברעם

צילום וידאו: PIC ART

די ג'יי: רביד יהושע, מוסיקה פלוס

עיצוב: דורית בן ישראל

הפקה: דני מרקס

 

מאת:כלות אורבניות