שירן ועומר, 13.5.13

14.07.13

 

כשמתחשק לנו לשמח גם אתכן וגם את עצמינו, אנו מעלות לאוויר פוסט חדש בקטגורית "חתונות אורבניות", קטגוריה שמלווה אותנו כבר קרוב לשלוש שנים! בכל שבוע, אנו בוחרות מחדש בזוג אחד, יחיד ומיוחד, שמצליח לגרום לנו להתאהב בו עד מעל לראש. לשמחתינו הרבה, הסיפורים והתמונות מן החתונות הנפלאות הללו אינם פוסקים מלהגיע אלינו, בדיוק כפי שחלמנו ביום בו הקמנו את הבלוג, ולנו - לנו רק נותר לשתף אתכן בערימות היופי אשר גודשות את תיבת המייל שלנו. משתוקקות כבר לפגוש בזוג שמתארח כאן היום? הנה אנו מתחילות…

 

 

 

 

 

 

הסיפור של שירן ועומר מתחיל לפני כארבע שנים, כשהכירו במסיבה חיפאית. שירן מספרת לנו שאל מן הרגע הראשון היה החיבור ביניהם טבעי לגמרי, למרות היותם שונים כל-כך, כי הרי ידוע לכולנו שאין כמו הפכים! הצעת הנישואין הגיעה לפני קצת יותר משנה ושילבה בתוכה את אהבתה הגדולה של שירן לפרחים. עומר החתן שלנו, פיזר שלל ורדים ברחבי הבית והצמיד פתק לכל אחד ואחד מהם, ובסופו של דבר הוליך את שירן היישר אל הרגע הבלתי נשכח של הצעת הנישואין.

 

 

 

 

 

 

 

למרות העובדה שהזוג שלנו מגיע מתחום ההנדסה (שירן, סטודנטית להנדסת חשמל ואילו עומר בוגר תואר שני בהנדסה אזרחית) ועוסק ביום יום במשוואות מתמטיות, רצתה שירן שהאירוע שלהם יעניק ביטוי דווקא לצד אחר החבוי בתוכה ולכן ניצלה את ההכנות לאירוע לטובת זמן איכות יצירתי כשהיא מוקפת בחומרים וברעיונות שתורגמו מייד לשעות רבות של עבודות יצירה. האהבה שלה לדבר הצליחה להדביק אף את עומר, שבדרך-כלל לא ממש מתחבר לתחום אך בכל זאת החליט להירתם למאמץ ועבד ביחד איתה על ההזמנות המתוקות לאורחים.

 

 

 

 

 

 

נוסף לכך, הכלה שלנו רצתה שהטעם האישי והחוש היצירתי שלה יבואו לידי ביטוי לאורך כל האירוע וכך למשל החליטה לשזור בעצמה את זר הפרחים שלה, על אף שמעולם לא ביצעה דבר שכזה קודם לכן. על הקישוט לרכב עמל הזוג יחדיו, כמו גם על הסלסלות לשושבינות ואת פתקיות ההושבה הכינה היא בעזרתה האדיבה של אחת מחברותיה. שילובם של כל הפרטים האלה גם יחד נתן לאירוע את החותם המדוייק - החותם של עומר ושירן.

 

 

ֿ

 

 

 

 

ומכיוון שהשניים בחרו להתחתן באביב, מזג האוויר ההפכפך שמאפיין את העונה המדוברת איים לרגע להרוס את תוכניותיהם לקיים את טקס החופה מתחת לכיפת השמיים, ולהפריח אל על בלונים ורודים ולבנים. אך בסופו של דבר הדברים הסתדרו (הרי הם תמיד מסתדרים!), ולקראת שעות הערב התבהרו השמיים, הגשם פסק והטקס נערך בדיוק לפי התכנון.

 

 

 

 

וכשהכול מתקתק כמו שעון, יש הרבה הרבה כוח לרקוד ולשמוח! 

 

 

 

 

עומר ושירן המקסימים, הוכחתם לנו שבכל אחד ואחת חבוי צד יצירתי שרק מחכה לפרוץ אל החוץ… כמה שהוא מחכה. מזל טוב ענקי לכם!

 

♣ ♣ ♣

 

מקום האירוע, קייטרינג ובר: לוקא

שמלת כלה: פלורה

נעלי כלה: cala

איפור: עפרה סול

שיער: דלית זרנקין

תכשיטים ואקססוריז: Noa Rottenberg

עיצוב: עיצוביישן

בגדי חתן: קסטרו

נעלי חתן: קסטרו

טבעות נישואין: גראס, פרמיד

צילום: מור אלנקוה

די ג'יי: אלעד בן דור

הזמנות: עיצוב - הכלה, דפוס - הזמנה לחגיגה

רב: הרב יעקב מרגלית

מאת:כלות אורבניות