שירי היילייטס: איך תבחרו את האחד לסרט החתונה שלכן?

06.12.17

אחד הדברים שהופכים את סרט ההיילייטס לייחודי לנו (מלבד העובדה שמדובר בחתונה שלנו שמופיעה בה, אופקורס), הוא בחירת פס הקול שלו. לא מעט מכן פנו אלינו בשאלה איזה שיר היילייטס לבחור, מה הסגנון שייצור אווירה מסויימת ואיך מצליחים להחליט. אז ערכנו בירורים בקרב בנות המערכת ואצל מומחי וידאו מהפינצטה שלנו ואספנו את כל מה שתצטרכו לדעת בנוגע לבחירת שיר ההיילייטס המושלם בשבילכן.

 

טיפים לבחירת שיר היילייטס:

 

1. שיר סנטימנטלי- הוא לא חייב להיות שיר אהבה, אבל חשוב שזה יהיה שיר שיש לו ערך רגשי עבורכן ועבור בני או בנות הזוג שלכן, כזה שבכל פעם שאתן מאזינות לו אתן מוצפות התרגשות.

 

2. חשבו על האווירה- מוסיקה היא אחד מיוצרי האווירה הכי משמעותיים שיש בכלל, ובסרט ההיילייטס בפרט. אם מתחשקת לכן אווירה מרימה, מרגשת, מצחיקה - חשבו על הסאונדטרק שייצור אותה באופן הכי טוב בעיניכן.

 

3. בדקו את המשמעות- בהנחה שבחרתן בשיר שאינו בעברית, חשוב שתעברו על המילים שלו ותבדקו האם המשמעות שלהן מתאימה לטעמכן לסרט (למשל: בלדה מרגשת שמתגלה כשיר שמדבר על פרידה).

 

4. הורידו Shazam- את השירים הטובים באמת אנחנו כמעט תמיד נשמע במקרה. היו מוכנות עם אפליקציית זיהוי שירים כדי שתוכלו לזהות ולשמור אותם לטובת הסרט.

 

5. קחו בחשבון שינויים בוייב- סרט ההיילייטס יכלול לרוב מקצבים שונים בעריכה. ההתארגנות וצילומי הזוגיות לרוב יהיו רגועים יותר מאלו של המסיבה, וכשכולם נכללים בתוך סרט אחד, חשוב שהשיר (או השירים, אם תבחרו ביותר מאחד) יתאימו לאווירה המשתנה, ובהתאמה, יהיו כאלו עם קצב שיכול לעבוד בכל החלקים, או כאלו ש״עולים״ באנרגיות שלהם בשלב מסוים.

 

מרגישות שאתן זקוקות לעוד קצת השראה? קבלו כמה שירים של סרטיי היילייטס שאהבנו במיוחד:

 

הוינטאג׳י: Dynamite/Brenda Lee

 

 (וידאו: יאיר שילוח)

 

המלאים באנרגיות: Come Home/Chappo ו-Butch/Saint Motel

 

 (וידאו: יאיר שילוח)

 

המגניב: Why I Love You/Jay Z & Kanye West Ft.Mr Hudson

 

 

 

הפופי: Something Just Like This/Coldplay

 

מתוך הפינצטה שלנו

 

המסיבתי: Move Your Body/Sia

 

 (וידאו: Velo) 

מאת:כלות אורבניות