שירה ותומר, 16.9.14

05.01.15

כבר משלב ההכנות ידענו שמצפה לנו היכרות עם זוג לא קונבציונלי: מסוג הזוגות שהמחשבות אודותיהם ממשיכות להדהד גם אחרי שאנחנו לוחצות Save ומשחררות את הפוסט לאוויר העולם. יש בהם מין אנרגיה כזו שאין מנוס אלא להידבק בה גם וחיוך שעולה שוב ושוב על הפנים בכל פעם שנזכרים בהם. אז כאלו הם בדיוק שירה ותומר, שהגיעו ליום חתונתם האורבנית עם מטרה ברורה: לעשות גוד טיים, אז אתן מצטרפות?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

היו כמה סימנים שרמזו על כך שבקרוב יהיה כאן כיף, כיף מאוד: כמו למשל ההזמנה הפולקלוריסטית שהונחה על מפה רקומה, תסרוקת הרטרו של שירה שהוכיחה שגם שיער קצר מתאים ללוק של יום החתונה, השמלה המנצנצת שלה מאלון ליבנה וכמובן החיוך הזה שלא ניתן להסיר ממנו את המבט.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כעת הצטרף גם תומר, הצלע הנוספת שאחראית לאווירה המיוחדת שצובעת היום את הבלוג-מגזין. למרות החזות האלגנטית של השניים, שנראים כמו זוג הוליוודי מפעם - שירה ותומר לא חששו לרקוד, לצחוק ופשוט להשתטות. אנו רגילות לרוב לצילומי זוגיות רומנטיים, כאלה שממש נוגעים ללב ואילו הפעם זכינו לפגוש בגרסא סופר מרעננת שלהם, שלחלוטין משקפת את אישיותם הכיפית של בני הזוג.

 

 

 

 

 

 

 

 

כדי שאפשר יהיה לשחרר את האחיזה וליהנות, שירה ותומר עשו בחירה מעולה בכל הספקים שליוו אותם לאורך היום, כך שהם היו יכולים לסמוך עליהם בעיניים עצומות: אורי מרשנסקי שהיה אחראי על התיעוד ואיתו הייתה להם זרימה מעולה, ליאט בן שמשון שהייתה אחראית על לוק הגלאם המיופיף של שירה, הידרה שהיו אחראים על הטבעות היפות ו-Paper hearts שהפיקו את הסרטון אשר באמצעותו אפשר לפגוש את כל האנרגיה המחשמלת הזו גם בתנועה...

 

 

כמובן שהזוג שלנו לא היסס לרקוד כל הדרך לחופה ובחזרה ממנה!

 

קרדיטים

 

מקום האירוע:  הלורנס

קייטרינג:שלף

מוסיקה: שי אוריינטק
צילום סטילס: אורי מרשנסקי 
צילום וידאו: Paper Hearts
שמלה: אלון ליבנה
איפור ועיצוב שיער: ליאט בן שמשון
טבעות: הידרה
חליפת חתן: בלו נייבי
עורך טכס: ברוך ברנר
DIY: חיות פלסטיק בצבעי פסטל וכסף וזהב. תמונות ממוסגרות של החתונות של ההורים והסבים וסבתות

 

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)