שירה ועידו, 12.11.13

02.03.14

 

צבעים... הם מוסיפים לנו כל-כך הרבה עניין בחיים! בין אם מדובר בזר פרחים בכל צבעי הקשת, גלויה מקושטת או בכל זריקת צבע אחרת, אין כמו פלטה עשירה בצבעים בכדי לגרום לנו לחייך. הזוג שמתארח אצלינו היום, שירה ועידו, ודאי שותפים לתחושה הזו שכן בחתונה האורבנית שלהם הייתה אורחת מיוחדת במינה - הצבעוניות, והיה שם הרבה ממנה!

 

הסיפור של בני הזוג שלנו מתחיל עוד בתקופת הצבא, אז הכירו השניים לראשונה. שירה שזכרה את עידו לטובה, נתקלה בעדכון שלו בפייסבוק על מסיבה אליה הוא עומד לצאת, ודאגה להופיע שם גם היא! כן, כן, הרשת החברתית אחראית על השידוך המוצלח הזה, שכן מאז אותה מסיבה השניים בלתי נפרדים.

 

הצעת הנישואין התרחשה ביום הולדתו ה-30 של עידו, כך שיש לנו כאן חגיגה כפולה ומכופלת. אותה הצעה הזניקה שישה חודשים של הכנות לקראת האירוע, ואנו בטוחות שגם הן היו צבעוניות וכיפיות בדיוק כמו יום החתונה עצמו.

 

לצד הצבעים היפים בלט לו אורח נוסף ואהוב עלינו במיוחד, ה-DIY, שכן שירה שלנו לא יכלה לוותר על הוספת טאץ׳ אישי לאירוע וכך היא ישבה באחת השבתות עם החברות הטובות, תוך שהן יוצרות יחדיו דגלונים צבעוניים, שקיות ממתקים שהוענקו במתנה לאורחים ועבודות קראפט נוספות.

 

ואחרי שפתחנו את השבוע בנימה מחייכת וכיפית, כל שנותר לנו הוא להזמין אתכן להתבונן ביחד איתנו בתמונות, ולהרגיש כיצד היום הראשון בשבוע נצבע לו בקשת משמחת של צבעים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

התמוגגתן מהזוג שלנו? גם אנחנו! למזלנו הרב הרגע להיפרד עוד לא הגיע, שכן סרטון ההיילייטס שלהם ממתין ממש כאן…

 

 

וכעת נאחל לכן, כלות אורבניות שלנו, שבוע של כיף + חיוכים מרובים - בזכות שירה ועידו היקרים אנו לגמרי מרגישות מוכנות לכבוש את השבוע החדש, מקוות שגם אתן! 

 

♫♫♫

 

מקום האירוע: Q אירועים, גליל ים

קייטרינג: טעם וצבע

שמלת כלה: אלון ליבנה

איפור ועיצוב שיער: לירז שחר

נעלי כלה: נעלי ארו

תכשיטים: שייכים למשפחה

בגדי חתן: זארה

נעלי חתן: זארה

צילום סטילס: דויד סקורי

צילום וידאו: פבל דיברוב

עיצוב: GINGA

הזמנות: אנוק רון

די ג׳יי: פיני דקל

רב: הרב דוד הורדון

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)