שירה וארי, 25.6.10

03.01.11

 

מכירות את התחושה הזאת שאתן נחשפות לאיזה משהו מסויים ומרגישות פתאום צורך ענק לחלוק ולספר אודותיו לכולן? לנו זה קרה בדיוק לפני מספר שבועות כשעיננו ראו חתונת DIY יפיפייה וכל-כך מעוררת השראה! מהיום שראינו אותה, תהינו לעצמינו מתי כבר יגיע הרגע המושלם להעלות אותה לבלוג ולחשוף בפני כולכן את היופי הזה. אז למזלכן וגם למזלינו ‪)‬כי כבר ממש לא יכולנו להתאפק) הרגע הזה מגיע בדיוק עכשיו. תכירו את שירה וארי שגרים להם בהוד השרון, היא אדריכלית והוא מהנדס תוכנה.

 

לגבי שירה, אין בכלל ספק שמדובר כאן בבחורה כשרונית ויצירתית במיוחד. כלה אשר החליטה לחגוג את יום חתונתה באירוע שכל כולו סובב סביב רוח ה-DIY ולהפוך ליום אחד למרתה סטיוארט הישראלית.

 

כבר מן ההתחלה, כשדובר על חתונה, היה להם ברור שהם רוצים שני אירועים. האחד צנוע יחסית, בעל מספר משתתפים מועט, עם בני משפחה וחברים היקרים לליבם ואילו השני, מסיבה גדולה ורבת משתתפים. את טקס החופה ראו כרגע אינטימי ומיוחד, כזה שיחגג עם המעגל הקרוב להם ביותר. ההורים של שירה הציעו לחגוג את המאורע בחצר האחורית בבית בו גדלה, דבר שהפך את האווירה כולה לנינוחה וחופשייה כי אין כמו "המגרש הביתי" בשביל להרגיש הכי טוב שאפשר. מספר האורחים המצומצם וקיום האירוע בשעות הצהריים איפשרו לשירה לבצע את העיצוב בעצמה (לדבריה: "מבלי להיכנס להוצאות ענק ולחרדות ענק"). היא ידעה שההזדמנות לערוך בעצמה אירוע שכזה, באווירת ה-DIY, הוא בהחלט עניין שלא יחזור על עצמו במהרה ולכן ניצלה את העניין להגשמת החלום.

 

פלטת הצבעים באירוע התבססה על צבעי הירוק והסגול. אמה של שירה העבירה לה מספר שיעורי תפירה ומשם יצאה היא לדרך להמשך התכנונים והארגונים. כריות הנוי והראנרים על השולחנות נתפרו על-ידיה, את החופה בנתה בעצמה וכמו-כן הכינה את כל סידורי הפרחים וזר הכלה שלה לבדה. אהילים עגולים פוזרו ברחבי הגינה ונתלו כיומיים לפני האירוע ובשביל הכניסה לבית ליוו את האורחים תמונות בשחור-לבן, מסודרות לפי שנים, שהציגו את חייהם של השניים מיום לידתם ועד ליום חתונתם. שביל התמונות עצמו, מלבד לספק כמה רגעים נוסטלגיים וקומיים כאחד, הנחה את האורחים להקיף את הבית ולהגיע אל החצר האחורית. בנוסף, אספה הכלה שלנו תמונות מיום החתונה של הוריה והורי החתן, הסבים והסבתות של השניים ואפילו הורי הסבים והסבתות, כשאת כל אלה מיסגרה במסגרות צבועות לבן אשר הונחו על מעמדים מתאימים שהציגו אותן לראווה.

 

אחת האטרקציות הגדולות ביותר בחתונה לדבריה של שירה, היה "תא הצילום" שיצרה. היא תפרה פיסת בד ששימשה כרקע למצטלמים, ולצידו ניתן היה למצוא שולחן עם "בועות דיבור" שהכינה גם כן בעצמה. הפינה איפשרה לאורחים לברך אותם, להצחיק אותם, להשתטות קצת ויותר מהכול להשאיר להם מזכרת יפה ובלתי נשכחת.

 

התכנון וההכנות היו לא מעטים כלל וכלל, אך לדברי הזוג שלנו החיבוק הגדול שעטף אותם ביום זה היה שווה את הכול.

 

המלצה קטנה מפי השניים על מה לא לעשות: "בגלל ששבוע לאחר-מכן הייתה לנו בעצם חתונה נוספת, וויתרנו על רעיון המלון אחרי חופת הצהריים. זה היה מאוד משונה לשבת בשעה שבע בערב על הספה בבית בשמלת כלה ונוצות בשיער, מול משחק כדורגל. החזרה המיידית הביתה פיזרה קצת את אבק הקסמים שכיסה אותנו באותו היום...".

 

שירה וארי היקרים, לפני רגע קל היינו בתחילתו של הסיפור וכבר הגענו לסוף ואיתו זמן התודות. חתונת DIY היא בהחלט לא אחד המראות הפופולאריים במחוזותינו וחבל שכך. לא כל יום רואים חתונה שעומדת מאחוריה כל-כך הרבה מחשבה ועשייה ואנו יכולות לומר בפה מלא שבידינו נפל הכבוד והעונג העצום לחלוק את החתונה המיוחדת הזאת. תודה לכם על ששיתפתם את כולנו בסיפור שמאחורי, בתמונות מלאות ההשראה והאווירה וכמובן בחתונה, הרגע האינטימי והמיוחד שלכם. תודה!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

✿✿✿

 

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: