שירה ואמיר, 16.5.14

17.06.14

 

בכל פעם שהזוגות היקרים שלנו חושבים על החתונה הפרטית שלהם, הם שואלים את עצמם איזו אווירה ירצו ליצור וכיצד יהיו הם מעוניינים לארח את אורחיהם, שאלות שהתשובות להן מביעות בדרך-כלל מסר כלשהו לגבי אישיותם והווייתם כזוג. חלקם של הזוגות בוחרים באירוע ערב אלגנטי וזוהר, בעוד שאחרים דווקא מעדיפים את קרני השמש החמימות של אירוע הנערך בשעות הצהריים.

 

שירה ואמיר הם זוג שאישיות ברורה לבטח מאפיינת אותם והיא בלטה בכל שלב ושלב באירוע. השניים נינוחים מאוד באופיים, חובבי חברה, טבע, טיולים ומוסיקה טובה, ולכן הבחירה לשלב את כל אלה יחדיו ביום החתונה הרגישה להם טבעית לגמרי.

 

אחד התחביבים הבולטים של השניים, מתוך הרשימה שמנינו קודם לכן, הוא לצאת ביחד עם החברים הטובים למסעות טרקים ברחבי הארץ, כשבמהלכם הם מנגנים וישנים בחיק הטבע. את האהבה הזאת ניסו בני הזוג להעביר גם ביום חתונתם באמצעות הבחירה בו בתור לוקיישן והקמת מאהל גדול שאירח את כל אורחיהם.

 

אפרופו טיולים, אז כמובן ששירה ואמיר לא התכוונו לפספס הזדמנות נוספת ליהנות ממנו, זו עם זה, לבד לבד… והשניים יצאו לטיול קטן בשדות כשהם נהנים מזמן איכות מושלם בעוד המצלמה מתקתקת ומתקתקת.

 

משם הגיעו בני הזוג לאירוע, שהרגיש בהוויתו כמו אתר קמפינג גדול ומעוצב, ועל הכתובה חתמו השניים בעודם ישובים להם כך סתם על האדמה, מתחת לעץ שהיה עד להתרחשות. את עלייתם לחופה ליווה הרכב מוסיקלי בו גם חבר אחיה של שירה.

 

כשהטקס המרגש הסתיים, חובבי המסיבות המושבעים גדשו את רחבת הריקודים, ומוסיקת עולם צוענית התנגנה ברקע. ומה עושים בסיום חתונה שכזאת? חוזרים כל איש לביתו? ודאי שלא! שהרי כמו בכל טרק מוצלח, גם הפעם נשארו שירה ואמיר ביחד עם 80 מחבריהם הקרובים ללינה במתחם - למנוחה ופינוקים אחרי מסיבת לילה סוערת.

 

שירה ואמיר, כיף גדול להכיר זוג אורבני נוסף באמצעות חתונתו הייחודית כמו שרק הזוגות שלנו יודעים לקיים! מזל-טוב ענק לכם!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

❖❖❖

 

מקום האירוע: חלקת טבע באיזור רגבים

קייטרינג: מועדון קצינים

בר: ערמוניה

שמלת כלה: ארז עובדיה

איפור: נעמה חזון

עיצוב שיער: אתי סבג

בגדי חתן: איזק

נעלי חתן: שופרא

צילום סטילס: איגור לובנסקי, נעמה רחמים

עיצוב והפקה: החורש הכחול - אור קרניאל

הזמנות: שירה גלר

מוסיקה: הופעה חיה של עמית שגיא וגדי אלטמן, Idan K

עורך הטקס: חבר קרוב

מתנות לאורחים: עציצים

 

מאת:כלות אורבניות