שירה ואור, 30.5.13

10.08.13

 

שבוע פוסטים גדוש ומלא, בקטגוריה המשובחת של "חתונות אורבניות", מגיע אוטוטו לסיומו - לא לפני שנציג בפניכן את הזוג האחרון איתו בחרנו לחתום את השבוע המיוחד הזה שעבר עלינו. 

 

 

 

 

  

 

אז מיהו הזוג שמתארח כאן היום? אחח… מדובר בזוג מקסים, שירה ואור, שמבחינתנו מהווים את התמצית והמהות של החתונות האורבניות שאנו מארחות כאן על גבי דפי הבלוג. הם, כמו שאר הזוגות שהתארחו כאן במהלך השבוע, הסיבה האמיתית לכך שאנו מתרגשות כל-כך בכל פעם שמגיעה לתיבת המייל שלנו יונת הדואר המבשרת על בואה של חתונה אורבנית חדשה.

 

 

 

 

 

 

תחילה, נערוך היכרות רישמית עם הזוג שלנו, כדי שגם אתן תוכלו להבין מדוע שמחנו כשזכינו לראות את התמונות מן היום שלהם. מדובר בזוג שהכיר לפני די הרבה שנים ואפילו הספיק לצאת יחדיו בעבר, בפאזה שהם מגדירים: "הגלגול הקודם שלהם".

 

 

 

 

 

נריץ את הסיפור כמה שנים קדימה, ונספר לכן שלאחר תקופה ארוכה של נתק שירה ואור נפגשים בשנית ואז… אז האהבה האמיתית מוצאת אותם. כעבור שנתיים וקצת של זוגיות משותפת, שירה טסה לפריז לטיול עם חברה טובה, טיול שהיה נראה לה סטנדרטי לגמרי. היא לא הייתה מודעת לכך שאור תיכנן לה שם הפתעה שהיא לא תשכח לעולם, בשיתוף עם החברה שהייתה כמובן בסוד העניינים. אור, הגיעה בטיסה נפרדת לפריז ובאי סן לואי הקטנטן והרומנטי שסמוך לנוטרה דאם הפתיע הוא את שירה. עוד לפני שהספיקה להתאושש מכך שאור נמצא אל מולה ולא מדובר באחיזת עיניים - נשלפה הטבעת המנצנצת ואור הציעה לשירה להתחתן עימו. אתן רק יכולות לדמיין את תגובתה וכמובן גם את תשובתה.

 

 

 

 

 

עם החזרה ארצה החלו התכנונים לאירוע מצומצם, אינטימי ואוהב שנערך בסוף תקופת האביב. ומאחר שהיה מדובר באירוע קטן יחסית, לשירה ואור היתה יד חופשית לעצב קונספט שלם לאירוע וזה בדיוק מה שקרה: לאחר שנוצר הבסיס להזמנה, שירה המשיכה בגיבוש הקונספט כולו עם חותמת שסגרה את המעטפה, כרטיסי מתנה לאורחים, מספרי שולחן ועוד. אנחנו אמנם מתקשות שלא להרחיב על הנושא בשלב הזה, אך מבטיחות לכן שלכך יוקדש פוסט שלם ומכובד. כן כן, עד כדי כך התאהבנו בדברים שראו עיננו! רק נספר לכן בינתיים שכל האקססוריז ומוצרי הנייר למיניהם היו טוריקיזיים ואפילו החברים ובני המשפחה הקרובים נתבקשו ללבוש או לענוד את הצבע הנבחר וכמובן שהם עמדו במשימה בכבוד!

 

 

 

 

הזוגות שלנו מתייחסים לפרטים הקטנים ברצינות רבה ולכן באירוע חולקו כמתנות לאורחים פפיונים בצבעים תואמים. בנוסף, היו גם כמה מניפות שפוזרו בצבע דומה והחברות הקרובות, כמו גם אחותה של שירה, דאגו למרוח אפילו לק בצבע הנכון. היילייט נוסף של האירוע קרה כשחולקו לאורחים כרטיסים המבקשים מהם להעלות את התמונות שיצולמו במהלך הערב לאינסטגרם ולתייג אותן. והאורחים - צילמו וצילמו!

 

 

 

 

 

שירה ואור מספרים לנו כי ביום חתונתם היו הם שמחים, מרוצים, שלווים ובעיקר מאוהבים. עד עכשיו, כמעט חודשיים אחרי, כשהם מביטים בתמונות הם מתרגשים ואנו בהחלט מקוות שגם הפוסט הבא יגרום להם להתרגש.

 

 

 

 

החלטנו, שעל מנת להמתיק את הפרידה מהשניים האלה נשתף אתכם בסרטון החתונה שלהם, שהצליח להעניק לנו הצצה נוספת אל היום שהיה:

 

 

וכעת משבהחלט הגיע העת לומר שלום נאמר לכם, שירה ואור, תודה גדולה, גדולה, גדולה! על ששיתפתם, על שריגשתם, על מי שאתם. פשוט כך. שולחות לכן מזל טוב + נשיקות + חיבוקים!

 

☼ ☼ ☼

 

מקום האירוע, קייטרינג, בר: הקומה הרביעית

שמלת כלה: הילה גאון

נעלי כלה: American Company

איפור: סיגל אסרף

שיער: אסף צברי

תכשיטים ואקססוריז: עגילים - נרכשו בספרד, מניפה ותיק - TOPTEN ACCESSORIES

בגדי חתן: דוד ששון

נעלי חתן: קלארקס

צילום סטילס: לירון אראל

צילום וידאו: CineWed

די ג'יי: אבנר גורלי

הזמנות: עיצוב - הכלה ועידן פורטל, הדפסה - קולור טאץ'

מתנות לאורחים: פפיונים

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)