שיק על-זמני עם דיטיילים מרהיבים: הקולקציה של לי גרבנאו

12.11.19

חלומה של כל כלה הוא להיות ייחודית ומקורית ככל האפשר ביום הגדול שלה, והקולקציה החדשה של לי גרבנאו, "שדה של פנינים", מתקשרת ישירות לאותו משהו נדיר וחמקמק שכל כלה שואפת להגיע אליו.


gallery 1

gallery 1

gallery 1

gallery 1
הפנינים, המהוות את מוטיב ההשראה המרכזי של הקולקציה, נחשבות כסמל לשלמות, יופי וטוהר על-זמניים וקלאסיים. הפנינה היא אבן החן הראשונה שגילה האדם ואין פנינה אחת זהה לאחרת - אותו ייחוד נחשק היה הקו המנחה של המעצבת בתהליך היצירה. 

 


gallery 5

gallery 61

gallery 61

gallery 5

gallery 71
פלטת הצבעים בקולקציה דומה לגוונים הטבעיים של הפנינה עם טונים כמו פודרה, אוף וויט, קרם, שמנת וכמובן, לבן. בנוסף, דגמי הקולקציה מתהדרים בשלל שימושים בפנינים שנעשו בעבודות יד של חריזה ורקמה; ביניהן תכשיטים וחגורות שעוצבו בשילוב פנינים במיוחד עבור הדגמים, חגורות טול-משי עם אבזם עשוי פנינים בעבודת יד, או מחוך שתפריו משובצים פנינים.

 

gallery 9

gallery 9

gallery 9
מוטיב ההשראה המוביל ניכר גם בבדי הקולקציה כשהשמלות מפגינות שימוש ייחודי בבדים המשלבים פנינים ואבני סברובסקי כמו חצאית דגרדה עשירה, תחרות בשילוב סברובסקי, רקמות פרחים, תחרה צרפתית, אפליקציות שונות הנעשות בטכניקות שפותחו  במיוחד לקולקציה. 

 

גזרות הקולקציה מתחשבות על הכלה המודרנית המחפשת שילוב בין סילואט מחמיא למראה קלאסי. ניתן למצוא צלליות A ליין, שמלות נפוחות ומלאות דרמה (Ball Gowns), מחוכים מחמיאים, שרוולים סטיימנט גדולים או אוף דה שולדר, שסעים דרמטיים ומפתחים (קדמיים ואחוריים) אשר עושים שימוש בבדי טול ומשי יוקרתיים ומשחקים עם שקיפויות וסקס אפיל עתיר טאצ' קוטורי.

 

gallery 5

 

gallery 9

 

הבשורה שמביאה עמה הקולקציה היא כזו של יוקרה לא מתפשרת, סטייל קלאסי ואלגנטיות על-זמנית בשילוב מרכיבים ייחודים ומקוריים.  

 

gallery 5

 

gallery 15

gallery 15


צילום: דביר כחלון

מאת:כלות אורבניות