שיק נסיכותי קסום: הקולקציה של לי גרנבאו

14.05.19

יום החתונה שלכן הוא יום לחלוטין לגיטימי לרצות להגשים בו פנטזיות ילדות נסיכותיות. ולא, הן ממש לא חייבות להיות מוגזמות, בומבסטיות או מצועצעות. כאן נכנסת לתמונה קולקציית "יער קסום" של המעצבת לי גרנבאו שמביאה את עולם האגדות למאה ה-21 עם פרשנות מודרנית, אלגנטית וסופר-שיקית לכל אותם אלמנטים סיפוריים. 

gallery 1

gallery 1

gallery 1
ההשראה לקולקציה היא פנטזיה של יער קסום, כמו אלו שמככבים בכל אותם סיפורי עמים עליהם גדלנו. וזה לגמרי נראה כאילו אבק פיות או לחש מכשף מרחף על הדגמים המוקפדים המתאפיינים בסטיילינג מדויק להפליא.

gallery 4

gallery 4

gallery 4
המעצבת מעניקה גם ורסטיליות מקסימלית בדגמי הקולקציה עם עליוניות ושרוולונים הניתנים להסרה. כך מתקבלים מספר לוקים בשמלה אחת ובמהלך הערב אפשר לשחק עם מינוני הדרמה מבלי להחליף לשמלה שניה.

gallery 7

gallery 7

gallery 7
גרנבאו ייצרה בעצמה את רוב הבדים לקולקציה, מה שכבר מבטיח נגיעה אישית וייחודית לכל דגם. אבל מה שבאמת עושה את השמלות האלו מה שהן הם הפרטים הקטנים - הסיפור שהן מספרות.

gallery 11

gallery 11

gallery 11


שימוש באבני סברובסקי, רקמות מושקעות, חרוזים בשזירה הוט-קוטורית מושלמת, תחרות סולסטיס רומנטיות - כל אלו מעניקים יוקרה לשמלות שללא ספק ימשיכו לדבר עליהן הרבה אחרי החתונה עצמה.

gallery 14

gallery 14

gallery 14
אם תפירה עילית, אלמנטים מושקעים, וזוהר בלתי מתפשר הם משאת נפשך ביום הגדול שלך, אנחנו חושבות שהקולקציה הזו תגשים את חלומותייך הכלתיים בגדול.

gallery 17

gallery 17

gallery 17

gallery 17

קרדיטים:

צילום: דביר כחלון
שיער: אדיר יעקב
איפור: דנה דנקנר
דוגמנית: אנוק וקליף

מאת:כלות אורבניות