שיק מינימליסטי בכרם יפהפה: חתונת ט"ו באב של שקד וניר

18.10.19

הפקות שטח הופכות לאחרונה לפופולריות במיוחד בעולם החתונות וכשנחתה אצלנו החתונה המקסימה של שקד וניר, לא יכולנו שלא להתאהב בטבעיות, בניקיון ובוייב הזורם והקליל של הזוג - ושל האירוע שלהם.

gallery 1

gallery 1

gallery 1

gallery 1

מתוך הפינצטה שלנו


gallery 1
הם הכירו במושב פארן שבערבה כששניהם עבדו בעבודה מועדפת אחרי השירות הצבאי. מאז הם גדלים ומתפתחים ביחד, מטיול במזרח, דרך מעבר לתל אביב ועד אימוצו של פיליפ - כלבם האהוב. יחד איתו השניים עברו להתגורר בקיבוץ שובל הדרומי, שם הם חיים קרוב לטבע - מה שלגמרי אפיין את הביג דיי שלהם.

gallery 6

gallery 6

gallery 6

gallery 6

gallery 6
הצעת הנישואין הייתה בגדר הפתעה מוחלטת עבור שקד כשהיא, ניר ופיליפ יצאו לחפש כלניות בשדות שליד הקיבוץ. כשגשם החל לטפטף, שקד ניסתה לשכנע את ניר לחזור הביתה אבל הוא מצדו התעקש שיערכו פיקניק קטן - וכאן היא החלה לחשוד שאולי הכלניות הן רק תירוץ. הם ישבו בשדות היפים מול שקיעה מדהימה ובואו נאמר שכאשר הבינה מה באמת קורה, לשקד כבר פחות הפריע הטפטוף. 

gallery 11

gallery 11

gallery 11

gallery 11

gallery 11
הם התלבטו רבות לגבי האופי של חתונתם העתידית וחשבו על אופציות רבות כמו חתונה בקפריסין, בחצר ההורים, בשדות הקיבוץ ועוד שלל רעיונות. אבל מה שהוביל אותם בסופו של דבר לכרם ענבים בבנימינה הייתה חברת ההפקה בה התאהבו מהרגע הראשון. בשניה שהבינו שמצאו את הספק המושלם לתת להם בדיוק את מה שהם רוצים, הם יצאו לדרך מלאה בהחלטות כיפיות ומרגשות.

gallery 16

gallery 16

gallery 16

gallery 16

gallery 16
המעצבים שנבחרו לאירוע הגשימו לשקד את הויז'ן של עיצוב עדין וטבעי שיהלום את הכרם היפה ולא יגזול מיופיו הטבעי אך בד בבד יעניק לחתונה קו ברור שיאחד את האלמנטים כולם לכדי קונספט מגובש. וכך, בט"ו באב, ממש כמו בנות ירושלים - יצאו גם שקד וניר לרקוד בכרם לבושים לבן ולהפוך את זה לאופישיאל.

gallery 21

gallery 21

gallery 21

gallery 21

gallery 21

gallery 26
שקד וניר נהנו מהדרך והחוויה, מצאו ספקים עליהם סמכו בעיניים עצומות והתוצאה הייתה חתונה שכולה קסם: עם אוכל מגוון ומדהים, אלכוהול משובח שזרם, אווירה טבעית ומשוחררת ומסיבה מטורפת אל תוך הלילה בלוקיישן חד פעמי. חגיגה של אהבה בחג אהבה.

gallery 26

gallery 26

gallery 26

gallery 26

gallery 26
קרדיטים: 
צילום סטילס: מור אלנקווה
מוסיקה: FINAL DRUM - בן ביבס
שמלה:אייזן שטיין
נעלי כלה: Shoez Web Store
עוגת חתונה: Sweet Shira
הפקה וקייטרינג: Surf & Turf

+ קרדיטים נוספים


מקום האירוע: הפקת שטח - כרם בבנימינה
עיצוב האירוע: R&S
בר: פרי אמור
צילום וידאו: איתי בן זריהם
איפור ועיצוב שיער: ספיר סבג 
טבעות: Hila Jewelry
נעלי חתן: Story
הזמנות / מיתוג: שיר לשם
חליפת חתן: Blue Navy
חוויות: אנאלוגית - תמונות פולארויד
מתנות לאורחים: מניפות מ-Etsy 
עורך טקס: הרבנות הרפורמית - לילה וסיד

מאת:כלות אורבניות