שיק הורס של יום שישי: החתונה ההפוכה של שיר ודן

08.09.19

מכירות את זה שיש דברים שהם פשוט מנט טו בי? אז החתונה שמתארחת אצלנו היום לגמרי נופלת בקטגוריה הזו, שכן סיפור האהבה של שיר ודן מרגיש כאילו הוא לקוח מקומדיה רומנטית מתוקה במיוחד.

gallery 1

gallery 1

gallery 1


הם נפגשו באוניברסיטה כחברה טובה של שיר מהלימודים הפגישה אותה באחת ההפסקות עם ידיד טוב שלה שהחל ללמוד גם הוא במוסד. החיבור בין שיר לידיד - הלא הוא דן - היה מיידי והשלישייה הפכה לקרובה במיוחד. בינתיים דן נפרד מבת זוגו וטס למקסיקו, וביום שחזר לארץ, שיר טסה גם היא. וכך, שלושה חודשים השניים לא נפגשו - אבל דווקא אז, קרה הקסם.

gallery 4

gallery 4

מתוך הפינצטה שלנו


gallery 4


במהלך שלושת החודשים הללו הם שוחחו כל יום והתחושה שהקשר מקבל תפנית הייתה ברורה. ביום בו שיר שבה לארץ השניים יצאו יחד למסיבה ומשם הכל היסטוריה. הם חלקו נשיקה ראשונה, דן אמר "איי לאב יו" ומאז עברו להן שלוש שנים.

gallery 7

gallery 7

gallery 7
הצעת הנישואין הגיעה כהפתעה מוחלטת שכן דן אמר לשיר שהוא מעדיף לסיים את התואר לפני שיתמסדו. אז אתן יכולות לתאר את תחושתה, כשהגיעה הביתה יום אחד ומצאה תמונה גדולה על הקיר שלה ושל כלבתם המשותפת. היא כמובן לא הבינה על מה המהומה עד שדן נתן לה קצת הכוונה ובבחינה מקרוב של התמונה היא ראתה שכתובה עליה הצעה נישואין.

בעוד היא מנסה להבין מה קורה, היא הסתובבה וראתה את דן כורע ברך עם טבעת מושלמת. ההצעה הייתה אינטימי, ביתית והכי הכי הם. היה לשיר ודן ברור שכך תיראה גם חתונתם.

gallery 10

gallery 10

gallery 10

gallery 10
הם תכננו את האירוע בפחות מארבעה חודשים והיו ממוקדים. היה חשוב להם להרגיש בנוח עם הבחירות שלהם, להקשיב לעצמם ולהרים אירוע שבאמת ישקף את מי שהם ויאפשר להם לחגוג את אהבתם בלי פשרות.

gallery 14

gallery 14

gallery 14
לשיר היה חשוב להתחתן בתל אביב ודן מאוד רצה חתונה הפוכה, לכן חתונת שישי בצהריים הייתה הצעד המתבקש. האורחים יהנו מארוחה טעימה בשעה סבירה ואז יתפנו לחופה מרגשת וקרחנה מהממת. הם בחרו תאריך ולוקיישן - חלל אורבני הורס שהיה בעבר מפעל וכעת מתהדר בעיצוב אקלקטי עם תחושה תעשייתית מדליקה. משם הדרך לשיבוץ הספקים הייתה נינוחה וקלה יותר.

gallery 17

gallery 17

gallery 17

gallery 20

gallery 20

gallery 20


הקוליות של האירוע התאפיינה גם בשמלת הכלה של שיר שלגמרי נתנה לנו מייגן מרקל וייבז. צווארון הקולר והגזרה הרחוקה מהגוף עם הגב החשוף לתפארת, לגמרי הזכירו לנו את השמלה המושלמת של סטלה מקרטני שלבשה הדוכסית לקבלת הפנים של חתונתה עם פרינס הארי - ושיר נראתה לא פחות וואו.

gallery 23

gallery 23

gallery 23


הטיפ של שיר ודן לזוגות המתכננים את חתונתם הוא לא להקשיב לכל דעה והמלצה. עולם החתונות הוא עולם שקל מאוד ללכת בו לאיבוד, בעיקר אם מנסים להתחשב בדעות של כולם. לדעתם, הדבר הכי חשוב הוא לעשות תיאום ציפיות ביניכם, להבין מה חשוב לכם כזוג ובסוף להפוך את היום הזה לכמה שיותר שלכם.

gallery 26

gallery 26

gallery 26

gallery 26


קרדיטים:

צילום סטילס: מיכאל טומרקין 
מקום האירוע: ROCCO

מוסיקה: נדב שפילמן - HYPE
שמלה: Luminary
נעלי כלה: Shoez Web Store
איפור ושיער: צליל אלון 

+ קרדיטים נוספים


קייטרינג: שף מורן לידור 
בר: קוקטיילים - Peacock 
עיצוב האירוע: עציצים - משתלת הפוטוס 
טבעות: דניאל מתת 
תכשיטים: ASOS
חליפת חתן: זארה 
הזמנות / מיתוג: שלטים על העציצים - החתן בפוטושופ ביתי 
חוויות: ארטיקים של פריZ 
מתנות לאורחים: עציצים פרחים ושוקולד באריזת חתן כלה שנקנו ב"הולה" 
עורך טקס: ערן גולדווסר

 

 

 

מאת:כלות אורבניות