שיק אלגנטי מעודן בחתונה של מור ואריאל

01.10.17

מכירות את הויכוח הנצחי שיש כמעט לכל זוג של מי התחיל עם מי? אז אצל מור ואריאל אין ויכוח, היא התחילה איתו, והיא לגמרי מודה בזה. אז אחרי שמור עמלה קשה כדי שהם יהפכו לאייטם, מן הראוי שאריאל ייקח חסות על הצעת הנישואין, וכך היה - כשהם עומדים על הרי ארסוף בשקיעה, אריאל כרע ברך. חצי שנה אחרי הם כבר עמדו תחת החופה ואנחנו יותר ממתרגשות לספר לכן על החתונה היפיפייה שלהם.

 

gallery 1

 

gallery 2

 

gallery 3

 

gallery 4

 

gallery 5

 

וכשהזוג כל כך פוטוגני, כל מקום לצילומי זוגיות הוא אופציה מעולה. השניים בחרו להצטלם במקומות טבעיים: פעם אחת בפרדס ירוק עם אקססורי הורס בדמות בלון, ובפעם השנייה כשמאחוריהם נוף מדברי, הולכים יד ביד על החול, כשהשמש מספקת להם תאורה טבעית ומהממת.

 

gallery 6

 

gallery 7

 

gallery 13

מתוך הפינצטה שלנו

 

gallery 14

 

gallery 17

 

השמלה של מור, (שאותה, אגב, הזמינה באינטרנט! אהבנו את האומץ), הצטלמה באופן כמעט אומנותי יחד עם שלל הפטרנים והתחרות שהיו בה. טופ השמלה בלט בייחודיות שלו עם גזרת קולר וצורה גיאומטרית מהממת במרכז, וחצאית המקסי שלה חשפה בכל תנועה שכבות מקסימות של בד.

 

gallery 8

 

gallery 15

 

gallery 16

 

gallery 18

מתוך הפינצטה שלנו

 

אם התחלנו את הסיפור בכך שמור לקחה את העניינים לידיים, ודאי יכולתן לנחש שגם כשזה מגיע לעיצוב החתונה היא תפעל באותה הדרך. היא גייסה את כל המשפחה ויחד הכינו את סידורי השולחנות ואת העיצוב בקבלת הפנים שכללו בין היתר פרחים בבקבוקים ועמדת ברכות בכניסה.

יחד עם כל אלו יכולנו להבחין בפריטי DIY בוהמיינים בדמות עיגולי תחרה שנתלו כקישוט בחופה. את הכתובה מור ואריאל כתבו לבד וגם הקריאו אחד לשני דברים מרגשים שהפכו את המעמד הזה לאקסטרה אישי ומרגש.

 

gallery 19

 

gallery 20

 

gallery 21

 

gallery 22

 

gallery 23

 

ואם לא היה לנו מספיק מהשמלה ההורסת שלה, מור ידעה בדיוק איך להשתמש בה ברחבת הריקודים. בין הריקודים שלה עם אריאל או תיפוף על תופים, מור ידעה לספק לצלמים שלה את הפוזות הכי טובות שיראו כמה שמלה שלה מיוחדת.

 

gallery 24

 

gallery 25

 

gallery 26

 

מור ואריאל - המון מזל טוב! אתם פשוט מקסימים.

 

קרדיטים:

צילום סטילס: עידן חסון

מקום האירוע: הגלריה- בית לאירועים

ווידאו: מיכאל לוי

עיצוב האירוע: DIY

קייטרינג: עץ השדה

+ קרדיטים נוספים

מוסיקה: נדב שוקרון

שמלה: Grace loves lace מאוסטרליה

איפור: רוני אבן

עיצוב שיער: רוני אבן

נעלי כלה: ארו- דיזינגוף תל אביב

חליפת חתן: MENZO- ויצמן כפר סבא

עמדת שזירה: פטיט פלור של ליגל מאיר

מגנטים: שויצריה הפקות

מאת:כלות אורבניות