שילובים בניחוח רטרו

01.01.15

שנת 2015 אמנם רק החלה אך הפעם יש לנו הזדמנות לחזור אחורה- אחורה בזמן, אל שנות ה-50' המסוגננות. אנו נכנסות לנו אל תוך דירה בפרברים - כזו שיש בה רהיטים בסגנון של פעם, שטיח גדול מקיר לקיר והמון אור בהיר שחודר מבעד לחלונות הגדולים. מיד אנו פוגשות את הכלה שלנו, רק שהיא לא בדיוק כלה: באמצעות סטיילינג מהודק, נעשה כאן שילוב מסקרן במיוחד בין שמלות הכלה הנפלאות של אלינור רבי לבין פריטים יומיומיים כמו סוודר גדול וחולצה מכופתרת. אהבנו במיוחד את השילוב בין חצאית הטוטו הנפוחה לבין הסריג - לחלוטין שילוב שהיינו לובשות בשמחה בימינו אנו. השילובים הללו לגמרי מוכיחים לנו כי יש שמלות כלה שאפשר לצרף למלתחה ולהמשיך ללבוש אותן גם אחרי האירוע, באמצעות הסטיילינג הנכון והמדויק.

 

 

 

 

 

והאיפור? הרי שלא ניתן לדבר על כל הגלאם שיש בהפקה הזו מבלי להתייחס לעבודת האיפור של יעל להב: אז גם כאן ממשיך קו הרטרו באמצעות אייליינר שמונח ממש צמוד לקו הריסים, למראה הניטראלי והטבעי יותר, לצד לוק שבו הגוונים החמים מככבים, עם צלליות בגווני הברונזה שעולות מעלה ומעלה - ומחמיאות מאוד לעיניים הבהירות. כל צילום שכזה מספק גם שפע של השראה בכל הנוגע לביוטי, כך שמוצרי האיפור שלנו כבר ממתינים לתורם לשחק.

 

 

 

הכלה שלנו עוסקת לה בכל מיני פעולות יומיומיות, כמו למשל שאיבת אבק, החלפת מנורה, בישולים טעימים ואפילו תפירה - ואילו כל הפעילות הזו מתבצעת בעודה לובשת את השמלות היוקרתיות וכך נוצרת לה הפקה  בסימן של ניגודים: הניגוד בין התלבושות החגיגיות לבין הפעולות היומיומיות, בין העבר לבין העתיד, בין שמלת כלה לבין בגדי קז'ואל. הניגוד הזה ממש מזכיר לנו את בטי דרייפר ממד מן ובכלל, כל ההפקה מרגישה כמו ביקור באחת הדירות היפות של הדמויות בסדרה.

 

 

 

 

 

 

 

כמה כיף לשחזר את רוח התקופה של פעם... זוהרת וכל כך יפה!

 

קרדיטים

 

צילום: קרן בן ציון

דוגמנית: קתרין לדז'וו

איפור: יעל להב

שיער: כרמל חבושה

סטיילינג: בת אל כנפו

שמלות כלה: אלינור רבי

הום סטיילינג: לימור לריאה

תכשיטים: קרן וולף

 

מאת:כלות אורבניות