שיט זוהר בונציה

06.01.15

במשך כמה שבועות וחודשים קיווינו למזג אוויר חורפי במחוזותינו וכעת קיבלנו אותו במנה סופר מרוכזת וגדושה בגשמים. כעת כל מה שמתחשק לנו הוא מגע מלטף של קרני השמש ואם כך - אז רצוי שאלו יפגשו אותנו במקום אקזוטי מיוחד. מה שטוב בבלוג-מגזין שלנו הוא שהמשאלות הללו מיד הופכות למציאות: מבלי לתכנן חופשה, מבלי לארוז מזוודות או להכין דרכונים והופ! אנו נוחתות בונציה, נשמע לכן אטרקטיבי? כי ברור שאתן מצטרפות אלינו!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

האחראית לביקור שלנו הפעם היא מעצבת שמלות הכלה זהבית תשובה, שהשמלות היפות שלה כבר טיילו ברחבי העולם: בתצוגות אופנה, אתרים בחו"ל והפקות בינלאומית. אז הפעם הצטרפנו אליה להפקה שנראית ומרגישה כמו אירופה במיטבה - עם דוגמנית שנראית כמו מרי אנטואנט מודרנית, לוקיישן שמרגיש כמו ביקור במוזיאון מקומי וקינוחים שנראים כאילו נלקחו זה עתה ממסעדה מעוטרת בכוכבי מישלן. לחשוב שהיום שלנו התחיל עם שמיים אפורים ופתאום מצאנו את עצמנו בסט צילומים זוהר כל כך...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כמובן שלא ניתן להתייחס לצילומים, מבלי לשים פוקוס מיוחד על אותן השמלות: מלאות בדיטיילים קטנים, עם חגורת מותן מטאלית... דרמה במיטבה וכזו שמתכתבת בצורה מושלמת עם האווירה המושלמת של הסט. לאן שלא נביט - יביטו בנו בחזרה חרוזים שנתפרו בעבודת יד מוקפדת, מפתח דקולטה עמוק במיוחד ושכבות על גבי שכבות של טול. אין ספק שהשמלות הללו יתאימו כמו כפפה גם לכלות האורבניות האהובות שלנו, אלו שאוהבות גלאם בדיוק כמונו.

 

 

 

 

 

 

 

אנו לא יודעות מה היינו רוצות יותר: לחוש מקרוב את הבדים והטקסטורות של השמלות או לצאת לשיט על הגונדולה... רגע, בעצם מדוע שנבחר? הלא כבר הסכמנו שבבלוג-מגזין שלנו הכל יכול לקרות ולכן מיד לאחר סשן המדידות ובילוי רומנטי עם החתן האורבני שלנו, נדלג יחדיו לגונדולה ונשוט איתה יחדיו בתעלות ונציה. אנו לא יודעת מה איתכן, אבל אצלנו בדמיון כבר מתנגן פסקול איטלקי בצלילי האמורה.

 

 

 

 

 

 

 

אז אחרי ביקור מוצלח כל כך אין חשק לחזור למציאות, אך אל חשש - בקרוב נפתיע אתכן עם לוקיישינים שווים לא פחות!

 

קרדיטים

 

שמלה: זהבית תשובה

צילום: Jo Lewis

עיצוב: Irene Recupero

קינוחים: Camilla Rossi

מלון: Ca' Sagredo

פרחים: Fantin Fiori

הפקה: The Knot In Italy

 

 

מאת:כלות אורבניות