שחר ויואב בארץ הפלאות

10.10.16

לא בכל יום יוצא לנו לארח חתונה שח"כית מפורסמת לא רק נכחה בה אלא גם צייצה ממנה בלייב, אבל זה בדיוק המקרה עם החתונה של שחר ויואב - וזה אפילו לא החלק הכי מיוחד או מרגש בה.

 

Hazmana

 

gallery25

 

gallery21 

הם בני אותו גיל (29), היא עורכת דין ואילו הוא העוזר הפרלמנטרי של ח"כ שלי יחימוביץ והם נפגשו במהלך לימודי המשפטים שלהם באוניברסיטה העברית בירושלים. היחסים ביניהם התהדקו כשהעבירו יחד סמסטר חילופי סטודנטים באירופה וכשחזרו לארץ, הם איחדו כתובות בתל אביב.

 

gallery24

 

gallery23

 

gallery22

הצעת הנישואין הגיעה בלוקיישן רומנטי במיוחד: על הגבעה ביפו שמשקיפה על תל אביב והיוותה את יריית הפתיחה בדרך לאיחוד המרגש שלהם. שחר ויואב החליטו להינשא באופן פורמלי בבודפשט, אבל יחד עם זאת שניהם רצו לערוך מסיבת חתונה גם עבור המשפחה והחברים בארץ.

 

gallery20

 

gallery26

בני הזוג סיפרו לנו שעוד לפני שיואב שלף את הטבעת, הם ידעו שני דברים: 1. שהחתונה שלהם תהיה אינטימית ומצומצמת, 2. שהם רוצים להינשא בטיילור מייד, החלטה שנתקבלה כשבאו לשמח שם חתן וכלה מספר חודשים לפני שהתארסו רשמית.

 

מתוך הפינצטה שלנו

gallery high3

 

gallery27

 

gallery7

 

gallery4

מצוידים בהחלטה חד משמעית על הלוקיישן, הם הגיעו להחלטה נוספת: החתונה שלהם תעוצב בהשראת ספר הילדים האיקוני - אליס בארץ הפלאות. הם שכרו מעצבת צעירה בשם תומקה ואיתגרו אותה לעזור להם להרים את חתונת הנושא המושלמת.

 

gallery3

 

gallery high4

 

gallery29

 

gallery high

 

gallery13

לדבריהם, יצא להם להתרשם בעבר מחתונות בסגנון שיצאו מצועצעות או קיטשיות מדי ולכן הם שמחו כשהמעצבת לא היססה לרדת איתם עד לפרטים הקטנים ביותר. כמו שאתן יכולות לראות, המאמצים השתלמו והאירוע של שחר ויואב היה מהמם, עם עיצוב מעודן ואלגנטי שמציית לנושא בצורה מושלמת.

 

gallery10

 

gallery8

 

gallery17

 

gallery16

 

gallery9

 

gallery15

 

gallery high5

 

gallery12

 

gallery11

 

gallery2

 

gallery5

אחרי חתונה כזו מקסימה, אין ספק שמתחשק לנו לקפוץ למחילת הארנב ולנחות בתוך מסיבת התה של הכובען המטורף. מזל טוב שחר ויואב! תודה שקפצתם להתארח כאן אצלנו והשראתם מאחוריכם עננים של השראה.

 

gallery

קרדיטים

מקום האירוע: טיילור מייד
עיצוב: תומקה עיצוב אירועים
מוסיקה: דני סידס
צילום סטילס: מורן מעיין
צילום וידאו: רן עזרא
שמלה: שימקה
איפור ושיער: ניבה ויאולא
טבעות: תומר פלר
נעלי כלה: יושו
תכשיטים: שלומית אופיר
חליפת חתן: ליאת זרמון

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)