שופינג אונליין: קישוטים מגניבים באמת ליום ההתארנות

29.10.18

כמעט בכל חתונה שאתן שולחות אלינו נמצאים פריימים יפים במיוחד מרגעי ההתארגנות שלכן. שעות הבוקר זוכות גם הן להיות מתועדות, ובאופן די מתבקש, למקושטות ויפות יותר. האמת? אנחנו לגמרי מבינות את זה. מלבד העובדה שהתאורה מושלמת בשעות האלו וההתרגשות מתחילה להפוך להכי אמיתית, אלו הרגעים שפותחים את ה-יום שחיכיתן לו כל כך הרבה, וההגיון אומר שהוא חייב להיפתח במקסימום פאן.

 

שכנענו אתכן? מהמם, אז אם החלטתן לצאת במסע חיפושים וירטואלי אחרי כל מה שיהפוך את בוקר ההתארגנות שלכן למוש, קבלו את מיטב הקישוטים שאספנו עבורכן ויהפכו הכל ל-100% פוטוגני.

 

gallery 1

1. בלונים מטאליים עם כיתוב כיפי // 2. נראה לנו שהבלונים האלו מסכמים את התחושה של כל היום הזה היטב // 3. בלון קונפטי לבן וחתונתי

  

gallery 1

4. טבעות קטנות שיכולות לעטר כל קאפקייק/עוגה/מה שיהיה על שולחן הנשנושים בבוקר ההתארגנות // 5. קייק טופר מותאם לכל וריאציה שתוכלו לחשוב עליה // 6. אנחנו ממש אוהבות את הסטייל הזה // 7. אם תשאלו אותנו, אין כמו מיתוג אישי בחתונה (ובכלל) 

 

gallery 1

8. מיני קיר דונאטס - כי אם כבר יש נשנושים, שהם יוגשו בדרך אינסטגרמית כמו זו // 9. שרשרת אותיות זהובה עם הכיתוב She Said Yaaas. הורס, לא? // 10. גרילנדת אותיות חמודה במיוחד // 11. עיגולים ורדרדים ומתוקים

מאת:כלות אורבניות